W niedzielę futbolowy hit na Stadionie Olimpijskim

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-08-13 07:30 | Zmodyfikowano: 2023-08-13 07:30
W niedzielę futbolowy hit na Stadionie Olimpijskim - fot. materiały prasowe/Panthers Wrocław
fot. materiały prasowe/Panthers Wrocław

W pierwszym spotkaniu reprezentantom Polski zabrakło zaledwie trzech punktów, aby pokonać Austriaków. Tym razem wrocławianie chcą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zwłaszcza że wynik niedzielnego spotkania może zadecydować o ich awansie do fazy play-off. To przedostatni mecz domowy Panthers Wrocław w sezonie zasadniczym European League of Football.

W ostatniej kolejce zawodnicy Panthers Wrocław nie dali żadnych szans na wyjeździe Prague Lions, gromiąc drużynę z Czech aż 73:13. Z sześcioma wygranymi na koncie reprezentanci Polski zajmują drugą pozycję w tabeli konferencji wschodniej European League of Football. Liderami pozostają Vienna Vikings, którzy w tym sezonie nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania.

– Mamy wszystko, aby pokonać Vikings, musimy po prostu wyegzekwować nasz plan oraz nie popełniać błędów. Wiemy, że wygrana może przybliżyć nas do awansu do fazy play-off, dlatego w niedzielę zrobimy wszystko, aby pokonać naszych rywali – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

W pierwszym spotkaniu z Vienna Vikings Panthers Wrocław długo byli na prowadzeniu, jednak ostatecznie ulegli Austriakom 21:24. Do końca sezonu zasadniczego wrocławskim „Panterom” pozostały zaledwie trzy spotkania. Ich wynik będzie miał bezpośredni wpływ na układ tabeli i awans do fazy play-off, do której przystąpi sześć najlepszych zespołów rundy regularnej.

Domowy mecz Panthers Wrocław z Vienna Vikings odbędzie się 13 sierpnia (niedziela) o godz. 13.00 na Stadionie Olimpijskim.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.