Futboliści Panthers Wrocław słabsi od mistrzów Europy

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-08-14 12:00 | Zmodyfikowano: 2023-08-14 12:00
Futboliści Panthers Wrocław słabsi od mistrzów Europy  - fot. materiały prasowe/Panthers Wrocław
fot. materiały prasowe/Panthers Wrocław

W pierwszym spotkaniu w Wiedniu polskiej drużynie zabrakło zaledwie trzech punktów do wygranej, mimo prowadzenia przez większość meczu.

W rewanżu we Wrocławiu było podobnie – Pantery również prowadziły przez dużą część spotkania, ale ostatecznie to Austriacy byli górą – tym razem okazali się lepsi o cztery punkty. Wśród wrocławian na wyróżnienie zasługuje rewelacyjny Jakub Ałdaś, który trafił trzy kopnięcia z pola – jedno z aż 55 jardów.

– Mimo porażki znów pokazaliśmy, że należymy do europejskiej czołówki. Nasi gracze pokazali się z bardzo dobrej strony. W sobotę zagramy najważniejszy mecz w tym sezonie, do którego podejdziemy z maksymalnym zaangażowaniem. Naszym celem nadal jest zdobycie mistrzostwa – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Mimo porażki, wrocławianie zachowują duże szanse na awans do fazy play-off European League of Football. Kluczowy dla Polaków będzie ostatni mecz sezonu zasadniczego z Berlin Thunder, który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim już w najbliższą sobotę - 19 sierpnia (godz. 17.00). 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.