Futboliści Panthers Wrocław wrócili na zwycięską ścieżkę

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-06-25 08:10 | Zmodyfikowano: 2023-06-25 08:10
Futboliści Panthers Wrocław wrócili na zwycięską ścieżkę - fot. materiały prasowe/Panthers Wrocław

Panthers Wrocław całkowicie zrehabilitowali się za porażkę z Berlin Thunder w ostatniej kolejce. Reprezentanci Polski nie dali żadnych szans węgierskim Fehervar Enthroners, z którymi mierzyli się po raz pierwszy. To trzecia wygrana Panter w tym sezonie.

Wrocławianie szybko przeszli do ofensywy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem aż 42:13. Gwiazdami spotkania zostali Tony Tate i Dawid Brzozowski. W drugiej połowie na boisku pojawili się zmiennicy. 63 punkty zdobyte w całym meczu przez Panthers Wrocław to jeden z najlepszych wyników w historii European League of Football.

– Plan na spotkanie z Węgrami został zrealizowany w 100 procentach. Nasz sztab szkoleniowy jest zadowolony z postawy zespołu i egzekucji przedmeczowych założeń. Za tydzień zagramy kolejny mecz domowy i jestem przekonany, że zaprezentujemy się w co najmniej tak samo dobry sposób – przekonuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

W najbliższą niedzielę Panthers Wrocław znowu zagrają przed własną publicznością. 2 lipca wrocławianie podejmą na Stadionie Olimpijskim gości z Czech – ekipę Prague Lions. Początek meczu o 16.25.