KW Platforma Obywatelska (LISTA DO SEJMIKU)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-07 17:23 | Zmodyfikowano: 2014-10-07 17:30
A|A|A

Fot. Sylwia Jurgiel (Radio Wrocław)

Listy kandydatów w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Okręg 1 - Wrocław
1. Barbara Grażyna Zdrojewska
2. Paweł Leszek Wróblewski
3. Michał Andrzej Bobowiec
4. Ewa Maria Rzewuska
5. Wojciech Julian Nowak
6. Agnieszka Barbara Muszyńska
7. Leszek Cybulski
8. Krzysztof Piotr Siekierski
9. Monika Włodarczyk
10. Bartłomiej Zbigniew Skrzyński
11. Waldemar Zbigniew Staszewski
12. Renata Alina Wajda
13. Krzysztof Mickiewicz
14. Przemysław Witold Gruca
15. Anna Katarzyna Marchewka
16. Karol Przywara

Okręg 2 - Dawne województwo wrocławskie
1. Rafał Franciszek Dutkiewicz
2. Wioletta Susmanek
3. Janusz Marszałek
4. Anna Maria Horodyska
5. Marek Zenon Laryś
6. Grzegorz Czesław Roman
7. Jacek Jerzy Pilawa
8. Wiktor Wincenty Lubieniecki
9. Beata Maria Kopff-Żurawska
10. Ryszard Lech
11. Weronika Maria Wilk
12. Jan Marian Grzegorczyn
13. Małgorzata Elżbieta Engel
14. Katarzyna Elżbieta Kostyk-Siekierska
15. Michał Marian Gołąb
16. Aleksander Marek Skorupa

Okręg 3 - dawne województwo wałbrzyskie
1. Roman Szełemej
2. Zbigniew Szczygieł
3. Dorota Gromadzka
4. Czesław Kazimierz Kręcichwost
5. Agnieszka Gnach
6. Łukasz Marek Osadkowski
7. Maria Krystyna Kramarska
8. Paweł Onyśków
9. Dariusz Piotr Dudojć
10. Barbara Jakacka
11. Bożena Danuta Grela
12. Bernadyna Renata Grzeszuk
13. Jan Stefan Gurazda
14. Bartłomiej Matuszkiewicz
15. Krystian Rafał Ulbin
16. Julian Kazimierz Golak

Okręg 4 - dawne województwo jeleniogórskie
1. Cezary Adam Przybylski
2. Marek Adam Obrębalski
3. Iwona Małgorzata Krawczyk
4. Hubert Wojciech Papaj
5. Alicja Teresa Grześków
6. Roman Marek Brodniak
7. Andrzej Włodzimierz Więckowski
8. Danuta Serafińska
9. Dominika Bogumiła Łasica
10. Anna Barbara Sawicka
11. Alicja Stefania Wojciechowska
12. Wiktor Marconi

Okręg 5 - dawne województwo legnickie
1. Jerzy Andrzej Michalak
2. Grzegorz Aryż
3. Jadwiga Szeląg
4. Tadeusz Maćkała
5. Magdalena Rak-Rozmysłowska
6. Robert Matkowski
7. Emilia Janina Mroczkowska
8. Marta Ewelina Gawryluk
9. Ewa Celina Bzik
10. Renata Izabela Hoffman
11. Czesław Matusiak
12. Maciej Krzysztof Mikulicz

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama