Kandydaci malują Wrocław na zielono. W Legnicy chcą World Games

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-10-21 16:12 | Zmodyfikowano: 2014-10-21 16:14
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne; fot. Tangotango (Wikimedia Commons)

"Nasze miasto powinno w znacznie większym stopniu wykorzystywać potencjał stolicy regionu"! Taką wizję rozwoju Legnicy ma Sławomir Skowroński, kandydat na radnego. Za przykład stawia - planowane na 2017 rok Igrzyska Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu. Na Dolny Śląsk ma wówczas przyjechać kilkaset tysięcy kibiców i - zdaniem polityka - właśnie to powinna wykorzystać Legnica:

W najbliższych wyborach Skowroński startuje z list Platformy Obywatelskiej. Zyskał poparcie partii, mimo że nie jest jej członkiem.

Zielono im - część kandydatów na prezydenta Wrocławia rozmawiała dziś o swoich pomysłach na m.in. nasadzenia drzew w stolicy regionu. Według polityków obecne władze miasta nie mają żadnego pomysłu na zazielenienie Wrocławia. Mówiła o tym kandydatka PiS Mirosława Stachowiak - Różecka:

Kandydat na prezydenta wspierany przez SLD Waldemar Bednarz mówi, że sparwy związane z zielenią w mieście są niezwykle ważne:

Podobnego zdania jest również kandydat Nowej Prawicy Robert Maurer, który podkreśla, że sami mieszkańcy chcą więcej drzew we Wrocławiu:

Kandydaci na prezydenta Wrocławia byli gośćmi Forum Zieleni, które odbyło się we wrocławskich Sukiennicach.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama