Porażka Ślęzy Wrocław, wygrana CCC Polkowice

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-02-22 20:37 | Zmodyfikowano: 2015-02-23 10:54

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały w Gorzowie z AZSem 52:64. Wrocławianki dobrze rozpoczęły spotkanie i po pierwszej kwarcie prowadziły 23:14. Dwie kolejne części meczu były wyrównane. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnich dziesięciu minutach - Ślęza straciła prowadzenie, zdobyła zaledwie pięć punktów i nie była w stanie odrobić dystansu do gospodyń.

AZS Gorzów - Ślęza Wrocław 64:52 (14:23, 15:10, 14:14, 21:5)

AZS: Brewer 24, Zoll 17, Piekarska 6, Szajtauer 4, Ogorodnikova 4, Sobek 3, Dźwigalska 3, Czarnodolska 3.

Ślęza: Player 14, Ross 10, Nwagbo 10, Mistygacz 5, Leciejewska 3, Śnieżek 2, Głocka 2, Czarnecka 2.

Drużyna CCC Polkowice słabo rozpoczęła spotkanie z zespołem z Siedlec przegrywając po pierwszej kwarcie 14:18. W kolejnych fragmentach meczu były już lepsze od zespołu MKK, zdołały zbudować przewagę i zasłużenie zdobyły dwa punkty.

CCC Polkowice - MKK Siedlce 63:51 (14:18, 17:12, 19:13, 13:8)

CCC: Sverrisdottir 20, Sutherland 14, Swanier 12, Majewska 8, Owczarzak 4, Jeziorna 2, Szczepanik 2, Greene 1.

MKK: Zarytska 14, Mukosiej 11, Brooks 9, Jujka 7, Koperwas 6, Bibrzycka 4.