Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą donosi na Frasyniuka

Przemek Gałecki | Utworzono: 2016-03-14 14:44 | Zmodyfikowano: 2016-03-14 14:45
A|A|A

fot. Tomasz Leśniowski/Wikimedia Commons

Małgorzata Klaus - rzeczniczka prokuratury okręgowej we Wrocławiu potwierdziła Radiu Wrocław, że takie zawiadomienie faktycznie wpłynęło - na razie mailem, ale zostało też wysłane listownie.

Chodzi o wywiad Frasyniuka dla TVN24, w którym mówił, że Kaczyński stoi tam, gdzie Łukaszenko i Putin.

Frasyniuk zwracał się też bezpośrednio do Kaczyńskiego: "Zdradziłeś żołnierzy AK, swego brata, kolegów z Solidarności".

Komitet za uwłaczające uznał też słowa dotyczące prezydenta. Tu kolejny cytat: "Nie sądzę, żeby ktoś o tak słabym charakterze mógł zaproponować sensowne rozwiązanie (...) Andrzej D*pa - ta ksywa mu już zostanie”

Za znieważenie prezydenta grozi do 3 lat więzienia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~dgl
2016-03-19 22:06:09
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -2
Brawo za odwagę Panie Władysławie! Chociaż w Pańskim wypadku to normalność!
~nemo
2016-03-19 02:18:14
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy to jest OBIEKTYWNA INFORMACJA : "Komitet Obrony ...itd. DONOSI na Frasyniuka"??? Co to znaczy "donosi"?
~Hahahahahahhahah
2016-03-15 11:25:22
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: 7
Koleś weź przestań się kompromitować. Kodeina, hahahaha.
~głupota władka
2016-03-15 08:33:14
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 5
Kto jaka bronią wojuje od niej ginie!.Myśle że Pan Frasyniuk powinien skorzystać z porady lekarskiej bez skierowania
~edi12
2016-03-15 06:50:49
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -31
Nie ma świętych krów.Powiedział to niech ponosi konsekwencje i tyle.Będzie pamiętał,że prawo wszystkich obowiązuje
~Obywatel
2016-03-14 23:30:36
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -10
Panie Władysławie, zawsze będę wiedział i pamiętał, gdzie Pan był w tamtych trudnych dla naszego Narodu czasach. Dziękuję za Pańską odwagę i walkę w opozycji. Dzięki Panu odzyskaliśmy wolność. Teraz ci, którzy przespali stan wojenny najgłośniej obrażają takie osoby jak Pan i Pańscy koledzy.
~Obywatel
2016-03-14 23:21:22
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 351
czepiają się już dzieci z woj. opolskiego, Lecha Wałęsy, teraz Pana Frasyniuka, pytanie kiedy pozamykają nas w obozach. Jestem dumny, iż jestem obywatelem drugiego sortu!!!. Wszystkim pisowskim hejterom dziękuję już za komentarze oraz minusy. Wybaczam wam. Niech Bóg was oświeci. Poza tym i tak nas nie złamiecie. Niech żyje wolność słowa i demokracja.
~jkm
2016-03-14 22:43:24
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -330
Dziwi mnie ze media podniecają się takimi prostackimi wypowiedziami. Zwykły brak kultury. Ciekawe jakie zlecenia stracił po zmianie rządu.
~tow. szmaciak
2016-03-14 22:36:11
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 5
Towarzysze brońmy "DEMOKRACJI " przed takimi jej obrońcami !!!!!!!!
~ZXV
2016-03-14 15:56:17
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Prostak i prymityw, który w chamski i wulgarny sposób chce zaistnieć.
~Maks
2016-03-14 15:52:55
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -10
. Przecież pis to największa sekta w kraju. :/
~UWAGA NA PO!!!
2016-03-14 15:45:33
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 356
Uważajcie co piszecie bo Platforma Obywatelska podsłuchiwała i nagrywała swoich "niewygodnych" obywateli. Jeszcze bambry nasłane przez PO przyjdą do was do domu i kogoś zabiją.
~xdc
2016-03-14 14:54:40
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 344
Władek pluje w gniazdo z którego wyszedł. Nie bardzo wie po której stronie stanąć. Ale to dobrze bo dzięki temu widzimy kim był naprawdę. Normalny człowiek nie pluje na drugiego , nawet gdy z nim się nie zgadza. Bardzo prymitywne zachowanie
~Robotnik
2016-03-14 14:50:54
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 341
Frasyniuk to człowiek Solidarności - ciekaw jestem ilu pomógł osobom wyrzuconym z pracy? Co to ma wspólnego? no ma - bo jest to zasada tzw. solidarności społecznej. A swoją drogą to chciałbym wiedzieć czy jego pracownicy pracują w soboty?
~cyrul
2016-03-14 14:46:32
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -341
Prawdę powiedział.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.