Euro Fantasy z Radiem Wrocław: Nowy lider. Transfery tylko do 21.00!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-06-19 14:30 | Zmodyfikowano: 2016-06-19 14:30
A|A|A

PAMIĘTAJCIE O ZMIANACH PRZED 3. KOLEJKĄ

TRANSFERY TYLKO DZIŚ DO 21.00

Zacznijmy jednak od tego jak wypadła druga kolejka. Najlepszy skład wybrał Adrian Szymański. Jego Coco-Jumbo-Comando zdobyło 75 punktów:Dla Adriana to spory progres, po tym jak w pierwszej kolejce miał tylko 45 punktów. W drugiej serii gier na podium byli jeszcze Melon z zespołem Melon. i użytkownik Dominik007711 który prowadzi Poland Team. Obaj uzbierali 74 „oczka”. Warto zwrócić jednak uwagę na piątego w tym zestawieniu Piotra Procelewskiego. Jego Proca Zacisze podniosła z murawy 70 punktów i to wystarczyło, żeby wskoczyć na podium klasyfikacji generalnej z łącznym dorobkiem 131 "oczek". Na drugą pozycję spadł natomiast dotychczasowy lider Damian Glombin. Różnica jest jednak minimalna, bo jego FC Fordon ma 135 punktów czyli zaledwie o jeden mniej od otwierającego stawkę gracza, który prowadzi zespół Stoję na drodze. Tak prezentuje się skład najlepszego zawodnika naszej rozgrywki:Nasi dziennikarze w tyle. Najlepsi jak na razie są Ian Pelczar (Arsenal Wrocław) i Michał Hamburger (Hambi Team). Obaj mają po 97 punktów i zajmują 92 miejsce.

Z kolei ja ciągle nie mogę odnaleźć się w rzeczywistości inna niż nasza Ekstraklasa, choć przynajmniej udało mi się zdobyć o pięć punktów więcej niż ostatnio. Razem mam ich jednak zaledwie 75 i mogę się bić o mistrzostwo w odwróconej tabeli. Sprzedaż Antoine Griezzmana, którego w poprzedniej kolejce miałem na kapitanie była fatalnym pomysłem.

Tak natomiast prezentuje się czołówka Euro Fantasy z Radiem Wrocław:

Pamiętajcie o zmianach. Transferów możecie dokonywać dziś do 21.00. Tylko jeden z nich jest darmowy. Każdy następny to - 4 punkty. Można jednak zastosować dziką kartę i anulować ujemne punkty. Jest ona do wykorzystania jednak tylko RAZ podczas całej gry.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama