Euro Fantasy z Radiem Wrocław: Nowy lider. Transfery tylko do 21.00!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-06-19 14:30 | Zmodyfikowano: 2016-06-19 14:30
A|A|A

PAMIĘTAJCIE O ZMIANACH PRZED 3. KOLEJKĄ

TRANSFERY TYLKO DZIŚ DO 21.00

Zacznijmy jednak od tego jak wypadła druga kolejka. Najlepszy skład wybrał Adrian Szymański. Jego Coco-Jumbo-Comando zdobyło 75 punktów:Dla Adriana to spory progres, po tym jak w pierwszej kolejce miał tylko 45 punktów. W drugiej serii gier na podium byli jeszcze Melon z zespołem Melon. i użytkownik Dominik007711 który prowadzi Poland Team. Obaj uzbierali 74 „oczka”. Warto zwrócić jednak uwagę na piątego w tym zestawieniu Piotra Procelewskiego. Jego Proca Zacisze podniosła z murawy 70 punktów i to wystarczyło, żeby wskoczyć na podium klasyfikacji generalnej z łącznym dorobkiem 131 "oczek". Na drugą pozycję spadł natomiast dotychczasowy lider Damian Glombin. Różnica jest jednak minimalna, bo jego FC Fordon ma 135 punktów czyli zaledwie o jeden mniej od otwierającego stawkę gracza, który prowadzi zespół Stoję na drodze. Tak prezentuje się skład najlepszego zawodnika naszej rozgrywki:Nasi dziennikarze w tyle. Najlepsi jak na razie są Ian Pelczar (Arsenal Wrocław) i Michał Hamburger (Hambi Team). Obaj mają po 97 punktów i zajmują 92 miejsce.

Z kolei ja ciągle nie mogę odnaleźć się w rzeczywistości inna niż nasza Ekstraklasa, choć przynajmniej udało mi się zdobyć o pięć punktów więcej niż ostatnio. Razem mam ich jednak zaledwie 75 i mogę się bić o mistrzostwo w odwróconej tabeli. Sprzedaż Antoine Griezzmana, którego w poprzedniej kolejce miałem na kapitanie była fatalnym pomysłem.

Tak natomiast prezentuje się czołówka Euro Fantasy z Radiem Wrocław:

Pamiętajcie o zmianach. Transferów możecie dokonywać dziś do 21.00. Tylko jeden z nich jest darmowy. Każdy następny to - 4 punkty. Można jednak zastosować dziką kartę i anulować ujemne punkty. Jest ona do wykorzystania jednak tylko RAZ podczas całej gry.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama