Radio Wrocław Kultura: What's in the box?

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-09-02 14:50 | Zmodyfikowano: 2016-09-02 14:50
A|A|A

Premiery. Od dzisiaj na ekranach kin: najnowszy film Pedro Almodavara "Julieta", znakomite "Fucoammare: ogień na marzu" Gianfranco Rosiego i "Miles Davis i ja" debiutującego Dona Cheadle. Do tego recenzja filmu "Czerwony Kapitan".

Nie zabraknie też gości. Po godzinie 16.00 spotkanie z Joanną Żak z Kina Nowe Horyzonty. Opowie o przygotowaniach do rozdania Europejskiej Nagrody Filmowej we Wrocławiu, czyli o przeglądzie nagrodzonych we wcześniejszych latach filmach.

17.15 to spotkanie z Europejską Stolicą Kultury. Dzisiaj studio odwiedzą Krzysztof Candrowicz i Anna Kudarewska, by opowiedzieć o projekcie Photography Never Dies.

Po 18.00 już nieco bardziej serialowo. O serialu emitowanym w TVP, nakręconej na Dolnym Śląsku "Komisji Morderstw", opowie producent Marcin Kurek z Media Brigade.

Po 19.00 spotkanie z Miłosławą Bożek i ponownie porozmawiamy o "Komisji Morderstw" oraz o "Artystach" Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego, których emisja pierwszego odcinka czeka nas wieczorem.

Zapraszam - Krzysztof Majewski

Słuchaj Radia Wrocław Kultura

What's in the box? DAB+ Film, piątek 16:00-20:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama