I liga: Chrobry przegrywa w Siedlcach 0:2

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-19 08:08
A|A|A

fot. mkppogonsiedlce.pl

Nie warto było wychodzić przed końcem pierwszej połowy lub spóźnić się z zajęciem miejsca na drugą część meczu. To właśnie w okolicach przerwy działo się na murawie najwięcej. Pierwszego gola w spotkaniu w Siedlcach zdobył Michał Bajdur. W 43 minucie wykorzystał on podanie Daniela Gołębiewskiego i pewnym strzałem z pięciu metrów umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa mogła zacząć się od wyrównania, ale Michał Ilków-Gołąb nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zamiast remisu to Pogoń podwyższyła prowadzenie. W 48 minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Burkhardt, a asystę zaliczył Grzegorz Tomasiewicz.

Chrobry mógł jeszcze wrócić do gry, ale w najlepszej sytuacji - z 66 minuty - Mateusz Machaj nie znalazł sposobu na pokonanie Rafała Misztala.

Głogowianie kończyli mecz w dziesiątkę bo w 86 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Seweryn Michalski

Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)

Gole: Bajdur 43', Burkhardt 48'

Pogoń: Misztal - Lewandowski (73 Demianiuk), Jędrych, Żytko, Chyła, Wrzesiński, Makowski, Burkhardt (76 Paczkowski), Bajdur, Tomasiewicz, Gołębiewski (85 Krawczyk).

Chrobry: Janicki - Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień, Hodowany (30 Szubertowski), Danielak (56 Kościelniak), Gąsior, Machaj M., Kona (76 Machaj M.), Szczepaniak, Wojciechowski.

Żółte kartki: Żytko, Tomasiewicz, Bajdur, Krawczyk - Michalski, Szubertowski, Kwiecień, Ilków-Gołąb, Gąsior, Janicki, Machaj B.

Czerwone kartki: Michalski 86 (Chrobry - za drugą żółtą).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama