Euroliga: Wahania formy i porażka CCC Polkowice w Turcji

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-02-09 20:20

Zawodniczki z Polkowic miały swoje rewelacyjne momenty. W drugiej kwarcie zdobyły 17 punktów bez odpowiedzi! Zresztą w całej tej odsłonie CCC pozwolił rywalkom na zaledwie 3 punkty!

Wcześniej dolnośląski zespół przegrał pierwszą kwartę 10:22. Do przerwy było zatem 27:25 dla gości.

Po przerwie polkowiczanki wpadły w dołek. W trzeciej odsłonie rzuciły tylko 9 punktów, pozwalając rywalkom na kluczową serię 13:0. CCC w czwartej kwarcie walczyło ambitnie, ale nie było w stanie wrócić na prowadzenie.

Końcówka mogła być zacięta, bo na dwie minuty przed końcem polkowiczanki zbliżyły się do przeciwniczek na cztery punkty. Niestety za chwilę zza łuku trafiła Jovana Popović i było już po meczu.

Dla dolnośląskiej drużyny to 11 porażka w 12 meczu w tym sezonie Euroligi.

Hatay BB – CCC Polkowice 58:54 (22:10, 3:17, 22:9, 11:18)

Punkty dla Hatay BB: Ozturk 11, Snytshina 11, Hurst 10, Stankovic 10, Paris 8 (10 zbiórek, Popovic 5, Takmaz 3, Magklara 0, Tanacan-Bostanci 0, Oral 0.

Punkty dla CCC: Faulkner 13, Gala 12, Rezan 10, Harrison 8, Urbaniak 5, Ortiz 4 (10 asyst), R. Musina 2, Stankiewicz 0, Idziorek 0.