Polityczna debata w Radiu Wrocław [ZOBACZ, POSŁUCHAJ]

Tomasz Duda | Utworzono: 2017-03-13 21:35 | Zmodyfikowano: 2017-03-13 21:00
A|A|A

fot. Radosław Bugajski

Gorący politycznie tydzień, więc równie gorąco zapowiada się Debata Polityczna na antenie Radia Wrocław. Na początek oczywiście kontrowersje  po walce o fotel przewodniczącego Rady Europejskiej. W debacie również o piłkarskim Śląsku Wrocław. Co się dzieje ze Śląskiem Wrocław i czy coś się zmieni pod zarządem nowego prezesa Michała Bobowca?

POSŁUCHAJ:

W politycznej debacie w Radiu Wrocław wzięli udział:

  • Joanna Bronowicka (PSL)
  • Patryk Hałaczkiewicz (Bezpartyjni Samorządowcy)
  • Robert Grzechnik (Partia WOLNOŚĆ)
  • Tomasz Hanczarek (Nowoczesna)
  • Andrzej Dąbrowski (Polska Razem)

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~King
2017-03-20 09:34:11
z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Ocena: 7
Politycy od lat niszczą Śląsk, czas żeby od naszego kochanego Śląska się odpieprzyli. Dobrze mówi jeden z panów, że najlepsza jest prywatyzacja i miłym ukłonem w kierunku fanów piłki nożnej z Wrocławia jest pozostawienie im praw do logo i nazwy klubu. Brawo! Brawo!
~Wojas
2017-03-18 17:59:22
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 4
Oczywiście, że jedyną dobrą dla klubu i mieszkańców drogą jest prywatyzacja. Poza dobrem klubu i kibiców, prywatyzacja to także dobre rozwiązanie dla mieszkańców, bo politycy nie będą mogli kupczyć dofinansowaniami i zdobywać mandatów przez niedźwiedzią pomoc klubowi. Wolność jak zwykle na propsie!
~Pseudoreforma edukacji
2017-03-18 12:56:42
z adresu IP: (89.79.xxx.xxx)
Ocena: 6
Proponowane zmiany jak 'likwidacja gimnazjow' to bzdura. W niczym to nie podniesie jakosci edukacji, jeśli wciaz pozostawi sie narzucony, okrojony bzdurny program, w którym nie uczy się ludzi MYŚLEĆ samodzielnie tylko rozwiązywać idiotyczne testy! Rodzice powinni mieć wybór, a dzieci możliwość rozwijania się w różnym tempie i w różnych kierunkach. Tylko pan Grzechnik z Wolności zdaje się to rozumieć.
~Kinga
2017-03-18 12:38:35
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jak słucham psl, PO i .nowoczesnej to się zastanawiam jak te media musiały manipulować, że ktoś tych ludzi wybrał? Brak argumentów bełkot i wrzask. Słaby PiS został wybrany właśnie przez tych nieudaczników. Oby po jednych i drugich został już tylko pył i przeszły czasy na specjalistów. Są tu jak słucham modzi ludzie z głową, więc nie wszystko stracone.
~waldemar
2017-03-17 15:20:53
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy wiecie kto to Grzechik?czy czasami nie Grzechotnik?
~Komentarz został usunięty
2017-03-17 15:19:34
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Ania
2017-03-14 18:45:41
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 12
Moje dzieci chodzą do szkoły przekształconej w stowarzyszenie i działa to bardzo dobrze. Pani Bronowicka mówi, że wycofują się sponsorzy. Oczywiście, że czasem się wycofują i trzeba szukać nowych, to naturalna kolej rzeczy, tylko jak ktoś jest leniwy to zawsze mu pod górę. To nie polityka, że raz na 4 lata sie popracuje a pózniej nie trzeba nic robić! Sami "doświadczeni" samorządowcy, a tylko jeden mówi rzeczowo jak rozwiązać kłopot ze szkołami- wstyd!
~CałaPolskaWcieniuŚląska
2017-03-14 17:56:05
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Brawo Grzechnik! Odsunąć polityków od klubu! Oddać sponsorowi zarządzanie, a prawa do herbu i nazwy przekazać kibicom! Proste rozwiązanie, na które by w życiu nie wpadli!
~Od małego na całego !
2017-03-14 10:40:39
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tylko Śląsk ! Propozycja Pana Roberta Grzechnika jest czymś oczywistym i tą drogą trzeba pójść ! WKS !!!
~Komentarz został usunięty
2017-03-14 02:17:47
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 4