Impel bez medalu! Wrocławianki przegrały ze SkyRes Rzeszów

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-04-19 19:45

Po porażce w pierwszym meczu 2:3 Impelu musiał wygrać rewanż za trzy punkty, lub 3:2 i dodatkowo zwyciężyć w tzw. złotym secie.

Pierwszy set był wyrównany do stanu 10:10. Później przewagę zanotowały rywalki, które skutecznie atakowały i objęły prowadzenie 16:13. Wrocławianki zdołały doprowadzić do remisu 19:19, ale w końcówce świetnie spisywał się zespół z Rzeszowa i triumfował 25:20.

Początek drugiej partii był fatalny w wykonaniu Impelu. Wrocławianki przegrywały już 3:12. Później odrobiły część strat i doprowadziły do wyniku 10:12, ale końcówka znów należała do SkyRes. Zespół z Rzeszowa łatwo wygrał 25:16.

W trzecim secie nic się nie zmieniło. Impel przegrywał 10:13 i nie był w stanie odrobić straty. Drużyna z Rzeszowa spokojnie wygrała tę partię 25:17 i cały mecz 3:0.

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)

Impel: Ptak, Konieczna, Kąkolewska, Hancock, Mędrzyk, Courtney, Stenzel (libero)

Developres: Kamenova, Żabińska, Kaczmar, Helić, Kaczorowska, Mróz, Borek (libero) oraz Paskowa