Radio Wrocław Kultura: Mini koncerty Anny Byaaz i Chilli Crew [SŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-11-13 15:39
A|A|A

Pięć muzycznych spotkań, dwa mini koncerty, premiery i zapowiedzi płyt... takie będzie poniedziałkowe popołudnie w Radiu Wrocław Kultura.

Naszym pierwszym gościem będzie Anna Byaaz, która opowie o czasie spędzonym w studiu i pracy nad nowym materiałem. Będzie też koncert!

Przed 17 w studiu pojawi się zespół Chilli Crew, który twórczą pracę (przynajmniej na ten moment) ma za sobą. 7 listopada ukazał się ich debiutancki album "A ty". Muzycy opowiedzą o albumie, ale też zapowiedzą trasę koncertową, która we Wrocławiu odznaczy się koncertem w Starym Klasztorze 16 listopada. Tu także zapowiada się mini występ antenowy!

Kolejna wizyta prawdopodobnie delikatnie potarga nasze emocje, bo prawdopodobnie po raz ostatni odwiedzi nas Michał Martyniuk, którego działalność muzyczna rozciąga się od Wrocławia po Nową Zelandię. Poprzednio spotkaliśmy się przy okazji płyty After'Ours, nagranej na drugim końcu świata, tym razem będziemy mieć do czynienia z odwrotną sytuacją. Nowy album muzyka powstał we Wrocławiu, jednak przyszedł czas pożegnania, Michał wraca do Nowej Zelandii. Porozmawiamy o tym jak odnalazł się w naszym mieście i czemu postanowił je opuścić.

Skoro jesteśmy przy nowym jazzie... EABS, laureaci naszej Emocji w kategorii Muzyka Rozrywkowa za album "Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda) pracują nad nowym materiałem, a w między czasie odbierają kolejne nagrody. Najświeższymi doniesieniami z "czołgu EABS" podzieli się Marek Pędziwiatr.

Na koniec spotkamy się z tajemniczym projektem muzycznym Fox in the Box. Fox in the Box to stworzenie ciekawskie i podążające za różnymi dźwiękami, które je otaczają. Przez lata ewolucji Fox in the Box wykształcił zdolność komponowania własnej muzyki i jej rejestracji czego efektem jest płyta "Journey".PS Fox in the Box nie pokazuje się publicznie. Ma swoich wysłanników.

PSS Fox in the Box nie gra szeroko pojętych gatunków muzycznych. Szczegóły na antenie Radia Wrocław Kultura.

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama