POGODA: W nocy śnieg i -1°C

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-01-19 22:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Sytuacja baryczna w Europie w ciągu najbliższej doby:
Przeważający obszar Europy, w tym Polska, znajdować się będzie pod wpływem rozległej zatoki związanej z niżem znad Atlantyku. Jedynie południowo-zachodnie krańce kontynentu będą w zasięgu wyżu. Z północnego-zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarne morskie.

Prognoza pogody:

W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:

W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni.

Warunki biometeorologiczne obojętne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama