Lubińska firma polskim kandydatem do europejskiego "Oskara" branży reklamowej

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2018-01-20 20:25 | Zmodyfikowano: 2018-01-20 20:57
A|A|A

Fot: A. Potocka

Lubińska firma specjalizuje się w elektronicznych ekspozycjach muzeów. Łukasz Skibiński, współwłaściciel, przyznaje że związek z Zagłębiem Miedziowym był jednym z założeń przyjętych przy tworzeniu spółki.  - Obaj wspólnicy jesteśmy z Lubina i dlatego tutaj otwieraliśmy. Identyfikujemy się z naszym rejonem i dlatego nie chcieliśmy się przenosić do innego większego, miasta. Lubin nas nie ogranicza. Właściwie to pracujemy w całej Polsce. Wystarczy mieć otwartą głowę i szukać rozwiązań dających inspirację - podkreśla

Lubińska agencja zdobyła uznanie kapituły konkursu nietypową ekspozycją w Centrum Nauki "Eksperyment" w Gdyni. Wystawa poświęcona zdrowiu oceniana będzie w finale zaplanowanym na 6 lutego.

Młodzi projektanci od kilku lat cieszą się dobrą opinią wśród właścicieli muzeów w całej Polsce. Ich pracę można oglądać między innymi w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, czy Azji i Pacyfiku w Warszawie. Agata Jankowska podkreśla, że w Holandii nasza ekipa będzie walczyła o triumfy ekspozycją z Gdyni. -Jest to wystawia opowiadająca o zdrowiu, w pełni multimedialna. Są to takie stanowiska, z których może korzystać zarówno osoba dorosła jak i dziecko. Można dotykać, można samodzielnie dowiadywać się różnych rzeczy dotyczących zdrowia - opowiada. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama