Przegrana walka Chrobrego w Puławach

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-03-10 21:37

To było mocno wyrównane spotkanie. Od początku oba zespoły walczyły mocno. Choć też na początku bramek było jak na lekarstwo, bo dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów, bardzo uważnie grały defensywy, ale też zdarzały się błędy. Worek z bramkami rozwiązał się w 12. minucie. Dwa razy trafił Podsiadło, raz Ostroushko i gospodarze wyszli na 2. bramkowe prowadzenie. Wydawało się, że Azoty odskoczą na kilka bramek, tym bardziej, że gospodarze byli w gazie. Nic bardziej mylnego… Orpik-Babicz-Orpik i mieliśmy remis. I mniej więcej tak ten mecz wyglądał do 48. minuty. Gdy tylko gospodarzom udało się odskoczyć na 1-2 bramki, Chrobry odpowiadał szybki i skutecznie.

Pod koniec spotkania Azoty trafiły cztery razy z rzędu i przewaga zrobiła się 4. bramkowa. Głogowianie walczyli do ostatniej sekundy ale odrobili tylko dwie bramki.

Azoty Puławy – KS SPR Chrobry Głogów 27:25 (12:12)

Azoty: Bogdanov, Koshovy – Kuchczyński 1, Orzechowski 2, Podsiadło 6, Grzelak 3, Kasprzak 2, Jurecki, Ostroushko 6, Prce 3, Gumiński 6

Chrobry: Stachera, Kapela – Wierucki 2, Pawłowski 1, Płócienniczak 1, Świtała 2, Klinger 2, Babicz 7, Gujski 2, Tylutki 2, Biegaj, Orpik 2, Krzysztofik 2, Kubała 1, Rydz 1