Śpiewająco przez kampanię. Mirosława Stachowiak-Różecka zaprezentowała klip wyborczy [POSŁUCHAJ]

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2018-09-25 11:31 | Zmodyfikowano: 2018-09-25 12:37
A|A|A

"Nasze miasto" to autorskie dzieło Mirosławy Stachowiak-Różeckiej, która sama napisała tekst, melodię i słowa.  - Tak kocham Wrocław, tak widzę Wrocław - mówi: 

Wczoraj posłanka PiS przedstawiła swój program dla kultury, w którym wymienia kilka priorytetów: raz na rok bilety za złotówkę na jedno wydarzenie kulturalne dla wrocławian, stworzenie osiedlowych atrakcji artystycznych czy zorganizowanie nowego Wrocławskiego festiwalu Muzyki (KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ). 

Start w wyborach prezydenckich we Wrocławiu zapowiedzieli, oprócz Mirosławy Stachowiak-Różeckiej, Jacek Sutryk z Koalicji Obywatelskiej, kandydatka Bezpartyjnych Samorządowców Katarzyna Obara-Kowalska, Jerzy Michalak - kandydat Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego, Marta Lempart z komitetu "Wrocław dla wszystkich", Małgorzata Tracz z Partii Zieloni czy Zbigniew Jarząbek z Kukiz'15. 

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października, a druga - 4 listopada.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~senior46
2018-09-29 16:32:08
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Życzę p.Mirosławie dobrego wyniku wyborczego oraz dobrego zarządzania naszym Miastem.
~////
2018-09-26 22:20:49
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ciekawa muza. Mirka utalentowana jest. Uważam, że ten utwór PRW winno wprowadzić do swojej ramówki. Tym bardziej, że za ustępującego składu magistratu szlagierem, był Urodzony na Brochowie soundcloud . com/rainmanfrompoland/rainman-krasnal-urodzony-na
~WYBORCY
2018-09-26 09:50:08
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -2
CZY SPRAWDZONO LISTY Z PODPISAMI , CZY NIE MA NA NICH NIEBOSZCZYKÓW, CZY NIE MA BOTÓW INNYCH FAŁSZERSTW ITP ??????? TA PANI SŁYNIE WE WROCŁAWIU JAKO OSZUSTKA , TYM BARDZIEJ NALEZY SKRUPULATNIE SPRAWDZIĆ JEJ LISTY !
~WYBORCY
2018-09-26 09:47:23
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -2
NIE GŁOSUJEMY NA OSZUSTKĘ !
~I love Satryk man. Oł je!
2018-09-25 21:39:26
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 12
Jedyna nadzieja dla Sutryka (kandydata na prezydenta Wrocławia) jest taka, żeby zaśpiewał teraz, w ramach riposty w szelkach na rurze, z tatuzażm pośladkowym i tańcem, symbolizującym tęczę. Ewentualnie mały napisik LGTB na pośladku doda uroku...
~...4
2018-09-25 21:31:33
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ta piosenka bije na głowę piosenkę Jakiego. Stachowiak sama stworzyła tekst i muzykę, a Jaki tylko mignął pod warszawskim blokiem w teledysku, podczas gdy wystawał pod opolskim. U Jakiego słychać tylko i wyłącznie przewagę producencko-realizatorską-dzwiękową. Jak posiedzisz trochę bardziej czule przy piosence i przestaniesz zwracac uwage na realizację, to zobaczysz, że Stachowiak góruje. Az dziw bierze, że piosenka Jakiego ma tak wysoka oglądalność, a Stachowiak tak niską. Mniej czasu od powstania? Owszem, ale i tak małą. W piosence Jakiego tak naprawde nie chodzi o Jakiego, ale o Rap i jego popularność. Niestety. Uważam, że RAp swoją formą szkodzi spoleczenstwu. Mityczne dobre teksty, to tylko mit. No sory. Znacie jakiś dobry tekst rapowy? Elity używają obecnie Rapu tylko i wylacznie do kaperowania elektoratu i nie dostrzegaja tego, że ta forma psuje spoleczenstwo. Nie potrafie tego naukowo wyjasnic, ale to sie po prostu czuje. Co daje nam RAP?
~Iva
2018-09-25 18:37:33
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jak śpiewa to już wiemy, a może jeszcze taniec brzucha
~tutejszy
2018-09-25 15:34:54
z adresu IP: (85.232.xxx.xxx)
Ocena: 2
te wszystkie zielone, sutryki, stachowiak, lemparty, michalaki mają jeden i ten sam program dla wrocławian czyli"wszystko co wasze obcym oddamy o nich myślimy a was w d...mamy"-więc myśl na kogo oddajesz głos
~kiki
2018-09-25 14:16:53
z adresu IP: (37.58.xxx.xxx)
Ocena: 2
już tylko śpiewanie Pani zostało.?! Tak to smutne, ale proszę w swoim rodzinnym Świebodzinie zrobić festiwal piosenki. Na pewno będzie się cieszył wyższym poparciem, niż Pani kandydatura na fotel prezydenta we Wrocławiu.
~faworytyFan
2018-09-25 14:07:09
z adresu IP: (108.59.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moim okiem Pani się marnuje! Na co Pani Wrocław?! Skradła Pani już nasze serca, Wrocławia nie idzie za bardzo okraść. Tutaj ludzie pilnują władzy i portfela. Szkoda PiSu we Wrocławiu. Nie przejdzie. Zapraszamy do Opola!
~////
2018-09-25 14:05:02
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: -5
Teraz pora ostatecznie zaorać. PiS na Polskę pluje, a Mirka pedałuje. Jeśli zagłosujesz, mocno pożałujesz. Stachowiak-Różyczka - wrocławska księżniczka... Cholera... bez większego pomyślunku układa się lepsze :/ Słabo Pani Mirosławo, słabo.
~ Pytanie
2018-09-25 13:59:37
z adresu IP: (95.174.xxx.xxx)
Ocena: 5
Czy Mirosława wycofuje się tym samym z wyścigu o fotel prezydenta? Znacznie lepiej idzie jej w śpiewaniu. :3
~wrocek
2018-09-25 13:43:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
FAJNIE SPIEWA W FORMIE BLUSA.OBY BYLA PANI DOBRYM PREZYDENTEM I ODCIELA SIE OD PO!!! GLOSUJE NA TAK
~LIKO
2018-09-25 13:41:22
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -5
TYLKO NIE ona
~p62
2018-09-25 13:39:09
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -5
Stachowiak lepiej mnie bij jeśli masz śpiewać. Żałosna! "Wrocław wolnym miastem od chamstwa PiS-wskiego"
~Andreas
2018-09-25 13:24:26
z adresu IP: (178.212.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niesamowite, jest na kogo głosować ;-)