Siatkarze Cuprum Lubin przegrali z Chemikiem Bydgoszcz

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-10-18 07:45

Zespół z Bydgoszczy podbudowany niespodziewanym zwycięstwem nad PGE Skrą Bełchatów od początku meczu lepiej spisywał się na parkiecie. Drużyna Jakuba Bednaruka szybko osiągnęła przewagę i utrzymała ją do końca pierwszej partii. Zespół Cuprum nie był w stanie zatrzymac gości i przegrał pierwszego seta 19:25.

Podobnie wyglądała druga partia. Znów zawodnicy Chemika osiągnęli przewagę. I choć w końcówce gospodarze odrobili straty to ostatecznie górą znów był Chemik 25:23.

Wreszcie w trzecim secie obudzili się gospodarze, którzy w trzecim secie szybko objęli prowadzenie 9:1 i bez większych problemów wygrali 25:16.

I choć w czwartym secie zespół z Lubina starał się doprowadzić do tie-breaka, to ostatecznie przegrał 22:25 i całe spotkanie 1:3.

Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1:3 (19:25, 23:25, 25:16, 22:25)

Cuprum: Marcyniak, Toobal, Grobelny, Smoliński, Ziobrowski, Yanagida, Gruszczyński (libero) oraz Boruch, Gorzkiewicz, Patucha, Wachnik, Zawalski.

Chemik: Margarido, Lipiński, Szalacha, Filipiak, Kovacević, Morozau, Kowalski (libero) oraz Gryc, Siwicki, Lesiuk, Sieńko, Witek, Akala, Bobrowski (libero).