Sensacja w derbach. KPR Kobierzyce zatrzymał Metraco Zagłębie [POSŁUCHAJ]

BT, mat. prasowe, Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-11-10 20:29 | Zmodyfikowano: 2018-11-10 20:31

Mecz niemal przez całe sześćdziesiąt minut był wyrównany, a wynik oscylował wokół remisu. Nie brakowało również zwrotów akcji i do samego końca nie wiadomo było, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Pięć minut przed końcem na tablicy wyników widniał remis po 22. Końcówkę lepiej rozegrała drużyna gospodarzy rzucając trzy bramki z rzędu.

KPR Gminy Kobierzyce – Metraco Zagłębie Lubin 26:23 (15:13)

KPR: Ciesiółka, Słota – Mączka 8, Jakubowska 5, Skalska 3, Wiertelak 3, Dąbrowska 2, Wesołowska 2, Koprowska 1, Mokrzka 1, Walczak.

Metraco Zagłębie: Maliczkiewicz, Wąż – Grzyb 5, Hartman 1, Trawczyńska, Buklarewicz 3, Wasiak, Górna 2, Rosińska, Milojević 2, Ważna 6, Matieli 2, Jochymek, Pielesz 2.