Siatkarze Cuprum Lubin rozpoczęli przygotowania do ligi

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-09-09 06:42
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

12 siatkarzy przystąpiło do pierwszych testów, które odbyły się w lubińskiej hali. Miały one na celu ukazanie formy zawodników, a także ocenę sił mięśni po przerwie wakacyjnej.

Wśród siatkarzy, którzy pojawili się w Lubinie znaleźli się dobrze znani z poprzednich sezonów Maciej Gorzkiewicz, Jędrzej Gruszczyński, Jakub Ziobrowski, Bartosz Makoś i Bartłomiej Zawalski, a także nowi zawodnicy ekipy Miedziowych. W pierwszych tygodniach przygotowań zabraknie z kolei Miguela Tavaresa i Maksima Morozau, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji przygotowujących się do Mistrzostw Europy.

Po zakończonych testach zawodnicy rozpoczęli pierwsze zajęcia w siłowni, a później spędzili czas grając w siatkówkę plażową. Na pierwszym etapie przygotowań podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka skupiać się będą na poprawianiu wydolności i powoli będą wprowadzani w trening z piłkami.

Przypominamy, że pierwsze sparingi zespół Cuprum Lubin rozegra w Legnicy (21 – 22.09), gdzie zmierzy się z drużynami Jastrzębskiego Węgla, GKS-u Katowice i Asseco Resovii Rzeszów.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama