Sztuka w RWK – Anna Biela, Galeria O.B.O.K., JEST Galeria, Wojciech Pukocz, Triennale Fotografii Wałbrzyskiej [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-11-21 12:48 | Zmodyfikowano: 2019-11-21 13:02
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


Od 29 listopada w salonie samochodowym Honda Biela oglądać będzie można wystawę "Portrait Painting" Anny Bieli. Obejrzyj rozmowę z artystką:

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W najbliższą sobotę od 14:00 do 18:30 w podziemiach Hali Targowej Galeria O.B.O.K. zaprezentuje najnowsze prace kilkunastu artystów różnych dyscyplin, pokoleń i światopoglądów. O wystawie "Wysnuci ze snu" opowiedział Marcin Harlender.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Dzień wcześniej, w piątek o 19:00 na wernisaż zaprasza JEST Grupa. Tym razem w JEST Galerii zobaczymy prace Krzysztofa Grzybacza. O wydarzeniu pod nazwą "Nocnik" opowiedzieli Magdalena Kanawka, Iza Opiełka i Krzysztof Latarowski.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Także w piątek, ale o 18:00 na parterze MWW rozpocznie się pełna tajemniczych przedstawień nieznanych, dziwnych istot i wyobrażeń duchów wystawa "Więcej niż 1000 słów". Obejrzyj rozmowę z autorem prac Wojciechem Pukoczem i Joanną Kobyłt:

Posłuchaj całej rozmowy:


 


A na koniec wycieczka do Wałbrzycha. Lila Leń zapraszała na V Triennale Fotografii Wałbrzyskiej organizowane przez Wałbrzyski Klub Fotograficzny. Wernisaż w sobotę 20 listopada o 18:00 w Wałbrzyskiej Galeria Sztuki BWA Zamek Książ.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama