Sztuka w RWK: Roland Okoń, Kościół Nihilistów, Andrzej Tylkowski i kolekcja MWW [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-12-05 19:55 | Zmodyfikowano: 2019-12-05 19:56
A|A|A


W środę 11 grudnia, w Imparcie odbędzie się premiera Vegetarian Calendar 2020 autorstwa wrocławskiego fotografika Rolanda Okonia. Z autorem porozmawialiśmy o nie tylko kobiecych aktach i popularyzacji wiedzy o wegetarianizmie.

Posłuchaj całej rozmowy:Nie zwalnia tempa Kościół Nihilistów. Już w piątek między 18:00 a 21:00 zapraszają do Muzeum Farmacji Uniwersytetu Medycznego na "Harry Potter i Oxfordy Diabelskie". Koncept opiera się na ważnych kodach kulturowych - powieściach J.K. Rowling oraz słynnym kazaniu księdza Natanka. Odwiedzili nas Justyna Baśnik Andrzejewska, Paweł Baśnik i Jędrzej Sierpniśńki:

Posłuchaj całej rozmowy:Tradycyjnie, w niedzielne popołudnie na wernisaż zaprasza Centrum Kultury Agora. 8 grudnie rozpocznie się tam wystawa prac Andrzeja Tylkowskiego "Ulotne". Rozmowa z Polą Fedyszyn oraz rysownikiem, którego nazwisko nie jest może tak dobrze znane, jak rysunki promujące choćby Dzień Życzliwości.

Posłuchaj całej rozmowy:W piątek o 19:00 na poziomie 4 w Muzeum Współczesne Wrocław rozpocznie się wystawa "Prywatne mitologie. Urodziny Marty", inicjująca długofalowy projekt zakładający stworzenie stałej przestrzeni dla międzynarodowej kolekcji sztuki współczesnej. W temat wprowadzili nas kurator Piotr Lisowski i dyrektor MWW Andrzej Jarosz:

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama