Łatwa wygrana siatkarzy Cuprum

WK, mat. prasowe | Utworzono: 2020-01-27 06:35 | Zmodyfikowano: 2020-01-27 06:46
A|A|A

fot. ks.cuprum.pl

Wczorajsze starcie asem serwisowym otworzył Miguel Tavares. W kolejnych minutach atakiem i blokiem punktował Jakub Ziobrowski co dało wynik 6:4. Na środku siatki świetnie spisywali się Mateusz Sacharewicz i Przemysław Smoliński, dzięki czemu przewaga lubinian urosła do czterech punktów). Nieudane zagrywki obydwu zespołów spowolniły nieco tempo spotkania. As serwisowy Przemka Smolińskiego i po chwili blok Robinsona Dvoranena pozwolił lubinianom już do końca seta kontrolować grę i ostatecznie wygrać 25:20. .

Pierwszy punkt w drugim secie zdobył Smoliński, który po chwili znów zapunktował, ale tym razem serwisem. W odpowiedzi w barwach Resovii dobrze zaczął serwować Bartłomiej Lemański.  Niekorzystną serię przełamał Ziobrowski. W kolejnych minutach na parkiecie trwała wyrównana walka punkt za punkt. Dobrze w ataku spisywali się przyjmujący – Dvoranen i Bartłomiej Lipiński. Dobra skuteczność lubinian i błędy rzeszowian sprawiły, że przyjezdni odskoczyli na trzy punkty. Potem Cuprum tylko powiększyło przewagę i ponownie wygrało 25:20.

Zagrywki Tavaresa otworzyły trzecią partię, a po udanym kontrataku Lipińskiego lubinianie prowadzili 4:0. Po prostej pewnie punktował Ziobrowski, co doprowadziło do wyniku 8:0. Ogromna przewaga na początku seta tylko się powiększała. Rzeszowianie byli pogubieni, a Cuprum prowadzone przez Tavaresa i Dvoranena wygrało 25:14.

 

Plus Liga:

Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 0:3 (20:25, 20:25, 14:25).

Asseco Resovia Rzeszów: Bartłomiej Krulicki, Bartłomiej Lemański, Marcin Komenda, Nicholas Hoag, Zbigniew Bartman, Nicolas Marechal - Luke Perry (libero) - Tomas Rousseaux, Rafał Buszek, Kawika Shoji, Bartosz Mariański.
Cuprum Lubin: Bartłomiej Lipiński, Jakub Ziobrowski, Robinson Dvoranen, Przemysław Smoliński, Miguel Tavares Rordigues, Mateusz Sacharewicz - Jędrzej Gruszczyński (libero) - Maciej Gorzkiewicz, Damian Domagała.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama