Nowy "gość" w zespole Betardu Sparty i termin meczu w Gorzowie

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-07-14 18:05 | Zmodyfikowano: 2020-07-14 18:05

- W poniedziałek podpis, a dziś ostatnie formalności. Potwierdzamy, że Oliver Berntzon dołącza do Betard Sparty Wrocław na zasadzie gościa - pochwaliła się Betard Sparta Wrocław w mediach społecznościowych.

Oliver Berntzon z bardzo dobrej strony pokazał się w inauguracyjnym meczu pierwszoligowych rozgrywek. Szwed zdobył dla Startu 12 punktów plus bonus i był najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny w przegranym starciu z Apatorem Toruń.

Berntzon będzie drugim żużlowcem na gościnnych występach w klubie z Wrocławia. Wcześniej wicemistrzowie Polski na tej samej zasadzie pozyskali Australijczyka Chrisa Holdera z Apatora.

Żużlowcy Betardu Sparty w najbliższy weekend będą mieć wolne od walki o ligowe punkty. Zaplanowane na niedzielę (19.07) spotkanie 6. kolejki ekstraligi w Gorzowie ze Stalą zostało przełożone na 28 lipca.

Klub z Gorzowa wystąpił do władz Ekstraligi o przełożenie spotkania ze Spartą bądź zmianę jego gospodarza z uwagi na nadal trwające prace związane z remontem rozdzielni elektrycznej na stadionie, która uległa spaleniu podczas niedawnego meczu z Włókniarzem Częstochowa.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.