Ostatnia kwarta ratunku. Koszykarki CCC pokonały Eneę Gorzów Wielkopolski

Wojciech Klich | Utworzono: 2021-01-12 21:35 | Zmodyfikowano: 2021-01-12 21:38

Pierwsze dwie kwarty tego spotkania były bardzo wyrównane. Pierwsza zakończyła się remisem po 20, a w drugiej o zaledwie punkt lepsza była Enea. Oba zespoły grały uważnie szczególnie w ofensywie. Obu zespołom nie brakowało skuteczności.

Ta cecha była największym problemem koszykarek CCC w trzeciej kwarcie. Enea wciąż grała uważnie i wykorzystywała błędy polkowiczanek. Karol Kowalewski zdołał jednak pozbierać Pomarańczowe i te powróciły do gry w ostatniej kwarcie. CCC znów przypominało zespół, który przez 10 spotkań z rzędu był niepokonany w Basket Lidze Kobiet. Polkowiczanki ostatnią kwartę wygrały 30:16, a cały mecz 90:86.

CCC Polkowice – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 90:86 (20:20, 25:24, 15:26, 30:16)

Punkty:

CCC Polkowice: Aaryn Ellenberg-Wiley 29, Weronika Telenga 21, Keisha Hampton 17, Sylwia Siemienas 8, Weronika Gajda 6, Klaudia Gertchen 4, Kamile Nacickaite 3, Amanda Kantzy 2, Alicja Grabska 0.

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.: Megan Gustafson 26, Borislava Hristova 25, Shatori Walker-Kimbrough 15, Cheridene Green 8, Agnieszka Kaczmarczyk 5, Dominika Owczarzak 4, Agnieszka Szott-Hejmej 3, Katarzyna Dźwigalska 0, Karolina Matkowska 0.