Koło Jawora wierni znaleźli ciało księdza. Policja: To był wypadek

Andrzej Andrzejewski, WK | Utworzono: 2021-10-12 08:54 | Zmodyfikowano: 2021-10-12 08:56
A|A|A

fot. Andrzej Andrzejewski

- Niemal natychmiast potwierdziliśmy tożsamości denata - przyznaje asp.szt. Ewa Kluczyńska

Rozległe uszkodzenie czaszki podczas wstępnych oględzin pozwoliło policji przypuszczać, że mogło chodzić o zabójstwo. W tej chwili śledczy skłaniają się ku wersji nieszczęśliwego wypadku. Proboszcz prawdopodobnie bez zabezpieczeń wszedł na dach, by sprawdzić stan komina.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Robert
2021-10-14 08:22:06
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień dobry buraku.. Miło mi Cię poznać..
~lin
2021-10-14 01:50:41
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
"Jedna z wiernych"...O Matko, co za stylistyka!
~Zwolenników Lempart
2021-10-13 13:05:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
zapytajcie.....
~Do Parafianin
2021-10-13 11:30:32
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ty masz za to za dużo tej wyobraźni. Prokuratorzy też już mówią o śladach na dachu, usmolonych sadzą rękach. Zabezpieczyli film z monitoringu u sąsiadów.
~Do Parafianin
2021-10-13 10:31:11
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Strażacy potwierdzili, że czyścił komin.
~Parafianin
2021-10-13 08:11:15
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -6
Co za idiota pisze o wejściu na dach? Czy widzicie jak wygląda ten dach? Kamikadze bez zabezpieczeń wlazł by na dach? Ja ###&$@ co za barany. To morderstwo! Ludzie
~Introligator
2021-10-12 19:16:17
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: -2
Osoba podpisująca się "Janek" nieźle was nabiera. Po przeczytaniu jego postu, kilka(naście) osób da się zrazić do PiS-u. Ja też tak potrafię: "Wczoraj podmuch wiatru przewrócił drzewo na jezdnię" Wina Kaczyńskiego. Głosujcie na Koalicję.
~mąż Kaczyńskiego
2021-10-12 15:25:26
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 8
Wydarzyła się tragedia, zginął człowiek, a trolle pisowskie jak zwykle wykorzystują smierć do swojej kampanii nienawiści, podobnie było z katastrofa smoleńską. Wina Tuska, że człowiek spadł z dachu - nie mogę zrozumieć jakim d*bilem trzeba być żeby coś takiego napisać..
~Abbs
2021-10-12 14:52:17
z adresu IP: (80.48.xxx.xxx)
Ocena: 4
Daj spokój chłopie z takimi tekstami tragedia się stała .
~Janek
2021-10-12 11:34:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -15
Tusk jest odpowiedzialny za tę śmierć. Kampania nienawiści ze strony platformy. Ci co głosują są współwinni.