Zakochaj się w bieganiu! [FOTORELACJA]

GN, RW | Utworzono: 2021-12-28 10:01 | Zmodyfikowano: 2021-12-28 10:02

Chcieliśmy uczcić Święto Zakochanych w aktywny sposób, zachęcić jak największą liczbę osób do rozpoczęcia i rozwijania swojej przygody z bieganiem.

Można było wystartować indywidualnie lub w duecie. Osoby, które zadeklarowały przy pobraniu numerów startowych, że chcą pobiec razem, otrzymały tasiemkę. Warunkiem zaliczenia biegu „w duecie" było dotarcie do mety z nieprzerwaną tasiemką. Każda para, której udało się ukończyć bieg razem, na mecie otrzymała dodatkową niespodziankę.

Był również konkurs na najciekawsze, najbardziej zaskakujące przebranie walentynkowe. Autorzy najlepszych kreacji zostali obdarowani podwójnymi zaproszeniami od WCT Spartan na Lodowiska SPISKA lub GWARNA we Wrocławiu.

W pakiecie startowym każdy otrzymał bilet do kina, a na mecie okolicznościowe medale.

POSŁUCHAJ ROZMÓW Z UCZESTNIKAMI BIEGU:

Najszybsi na ok. 5,5-kilometrowej trasie okazali się Tomasz Skrzypczak i Danuta Piskorowska, a wśród biegnących par: Monika i Piotr Olejnikowie. Pełne wyniki TUTAJ

Zawodnicy zostali sklasyfikowani i nagrodzeni, w 3 kategoriach: generalnej kobiet, generalnej mężczyzn oraz kategorii par.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni voucherem o wartości 150 zł do restauracji Forum Kulinarne we Wrocławiu, Plac Wolności 4.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.