To już dziś! Decydujący mecz Śląska z Zastalem

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2022-04-30 07:04 | Zmodyfikowano: 2022-04-30 07:04

W serii Śląska z Zastalem wszystko biorą gospodarze. Najpierw w Zielonej Górze zawodnicy Olivera Vidina byli lepsi 103:90 i 85:83. Potem we Wrocławiu triumfował Andrej Urlep i jego koszykarze 95:68 i 87:80. W tym ostatnim meczu show dali Travis Trice i Aleksander Dziewa. Amerykanin miał 33 punkty z czego 28 zdobył w pierwszej połowie. Z kolei Dziewa wszystkie swoje 15 punktów zanotował w czwartej kwarcie w której cały zespół rywali uzbierał ich 12.

Najlepszy polski zawodnik w Śląsku mówi co jeszcze można poprawić przed decydującym starciem.

- Dobrze wykonujemy zadania defensywne w tej serii - uważa członek sztabu szkoleniowego Robert Skibniewski.

A inny z trenerów zespołu WKS-u, Adrian Mroczek-Truskowski przekonuje, że z jednej i z drugiej strony ciągle możemy się spodziewać taktycznych niespodzianek.

Początek meczu w Zielonej Górze o 20:30.