"Kobiecy głos Radia Wrocław" - być może szukamy właśnie Ciebie

GN, RW | Utworzono: 2022-09-06 06:00 | Zmodyfikowano: 2022-09-06 06:00
A|A|A

fot. RW

Czekamy na mailowe zgłoszenia pod adresem: [email protected] Szczegóły znajdziecie w regulaminie (TUTAJ). Z grona finalistek wybierzemy "Kobiecy głos Radia Wrocław".

Zapraszamy do zabawy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres [email protected], nagrania z krótką informacją o sobie (do 1 minuty) oraz pięciu fraz:

  • Radio Wrocław – w rytmie Dolnego Śląska,
  • Radio Wrocław - muzyczna energia regionu,
  • Radio Wrocław - pierwsza stacja na Dolnym Śląsku,
  • Radio Wrocław - najlepsze na jesień,
  • Radio Wrocław - lider opinii.

Prosimy też o krótką informację o sobie oraz dane kontaktowe. Nagrania należy przesłać w formacie MP3 do 31 października.

REKLAMA
Załączniki

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kasia
2022-09-14 23:23:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
ale zaraz zaraz, tak za friko? teraz wszystko kosztuje, ile dają w umie za to?
~Kamil
2022-09-08 23:14:05
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
ech, była taka pani Ania w loży szyderców, ależ miała głos....normalnie seks telefon, choć trochę sepleniła chyba
~Band*ra
2022-09-07 22:42:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
Z taką flagą przy logo to szukają pewnie głosu à la Stepan. W dobie powszechnego prania mózgów na tzw gender to mnie nic nie dziwi.
~ola
2022-09-06 18:45:23
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dlaczego poprzedni komentarz nie został uznany za SPAM i skasowany ?
~Ją zaproście
2022-09-06 17:27:09
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 10
A może poprosić pana Jędraszewskiego? Brzmiący, kobiecy głos i łagodna artykulacja.... A spod spodu zieje partyjno - mafijną nienawiścią, akurat pasuje, jak na rządowe medium.
~w.k
2022-09-06 08:07:09
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 24
jest taka jedna w radiu wroclaw....sama cos powie ,sama sie smieje,tzw. wodzirejka
~gratulacje!
2022-09-06 06:37:34
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 25
Jeśli moralność jest dla Ciebie tylko frazesem i jesteś w stanie zrobić i powiedzieć wszystko, co będzie od Ciebie wymagane, to zgłoś się do Liderów Opinii. Masz szansę mówić do milionów, kształtować masy i wpływać na ich wybory. Jeśli nie przeszkadza Ci, że będziesz narzędziem, nie masz w domu lustra, nie wahaj się i zgłoś swoją kandydaturę... może wygrasz i właśnie Ty zostaniesz kolejnym narzędziem w rękach tzw. polityków.