Biegiem na Stóg Izerski. Świeradów Run zaprasza w niedzielę!

GN, RW | Utworzono: 2022-09-14 12:49 | Zmodyfikowano: 2022-09-14 12:50
A|A|A

fot. mat. prasowe

Biuro zawodów i miejsce startu znajduje się przy ul. Źródlanej w Świeradowie-Zdroju, na terenie dolnej stacji kolei. Zapisy online cały czas są dostępne na stronie organizatora:

https://online.datasport.pl/zapisy/sb2022/index.php

W sobotę biuro zawodów będzie również otwarte dla wszystkich chętnych na miejscu, od godziny 17:00 d0 19:00 (po zakończeniu odbywającego się w sobotę Bike Maratonu). W dniu startu biuro zaczyna pracę od 8:00.

Bieg w Świeradowie – Zdroju to przedostatnia edycja cyklu Puchar Sudetów Super Bieg, a oprócz tej izerskiej imprezy został nam jeszcze tylko finał w Szklarskiej Porębie – Interferie Run odbędzie się 1 października.

Zawodnicy już zgłoszeni do cyklu, posiadający numery startowe, korzystają z nich podczas wszystkich biegów cyklu. Każdy pobiera numer raz i startuje z nim na wszystkich zawodach tegorocznego Pucharu Sudetów. Zgłoszenie również wypełnia się tylko raz, a potem wystarczy tylko opłacić wybraną edycję cyklu, przypiąć numer i stanąć na starcie.

Więcej na temat biegu w Świeradowie, tego co nas jeszcze czeka w tym sezonie i tego co już za nami (a biegaliśmy w tym roku w Polanicy – Zdroju, Bielawie i Kowarach): https://cykl.superbieg.plREKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama