Giganci siatkówki. Gwiazdy z Polski i Niemiec zagrają na Dolnym Śląsku

Piotr Pietraszek, el | Utworzono: 2022-10-16 17:18 | Zmodyfikowano: 2022-10-16 17:24
Giganci siatkówki. Gwiazdy z Polski i Niemiec zagrają na Dolnym Śląsku - Fot.Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)
Fot.Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Uczestniczki zakończonych niedawno siatkarskich MŚ kobiet już za tydzień zagrają na Dolnym Śląsku. W sobotę w Twardogórze rozpocznie się dwudniowy turniej towarzyski TAURON Giganci Siatkówki. W imprezie wystąpią dwie najlepsze polskie drużyny - Chemik Police i Developres Rzeszów oraz czołowe zespoły ligi niemieckiej ze Schwerinu i Poczdamu. - Halę w Twardgogórze w sobotę i niedzielę warto odwiedzić nie tylko ze względu na niezaprzeczalny urok żeńskiej siatkówki - mówi organizator zawodów i prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, Wojciech Rozdolski:

Zanim siatkarki wyjdą na parkiet - w piątek w Miliczu odbędzie się uroczysta Gala Siatkówki Dolnośląskiej, podczas której uhonorowani zostaną czołowi przedstawiciele tej dyscypliny w regionie. - Będzie fantastyczna atmosfera na trybunach i dodatkowe atrakcje dla kibiców - zachęca prezes Wojciech Rozdolski:

Dochód ze sprzedaży wejściówek przeznaczony zostanie na rzecz fundacji wspierającej rozwój sportowy dzieci w Ukrainie. Pierwszy mecz turnieju w Twardogórze rozpocznie się w sobotę 22 października o godz. 13.00.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.