Powrót z długiego weekendu. Utrudnienia na dolnośląskich trasach [AKTUALIZACJA]

Beata Makowska, BM | Utworzono: 2023-08-15 14:15 | Zmodyfikowano: 2023-08-15 14:21
Powrót z długiego weekendu. Utrudnienia na dolnośląskich trasach [AKTUALIZACJA] - Fot: archiwum Radia Wrocław
Fot: archiwum Radia Wrocław

19:15

Wypadek na autostradzie A4 na wysokości Piotrowic. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Zablokowany jest jeden pas drogi w kierunku Wrocławia. Nie ma informacji o poszkodowanych.

17:50

Wypadek między Środą Śląską a Wrocławiem. W Komornikach zderzyły się auto osobowe i motocyklista. Kierowca jednośladu został ranny. Nie ma już utrudnień w tym miejscu.

15:30

Na drodze krajowej 33, między Boboszowem – Domaszkowem, w Międzylesiu, uszkodzony został słup energetyczny. Droga jest zablokowana, konieczny jest przyjazd pogotowia energetycznego, który zabezpieczy kable pod napięciem. Policja szacuje, ze te utrudnienia mogą potrwać do 17:30.

--------------------------

Utrudnienia na drodze krajowej nr 8. W Łagiewnikach na światłach zatory tworzą się zarówno w kierunku granicy, jak i Wrocławia. Najdłużej stoją jednak kierowcy jadący od strony Kudowy Zdrój. Korek zaczyna się jeszcze przed samymi Łagiewnikami. Trzeba odstać tam nawet kilka cykli świetlnych.

14:00

Na trasie S5, przed Prusicami, na pasie drogi w kierunku Poznania, zapalił się samochód osobowy. Trasa została zablokowana. Trwa gaszenie pojazdu.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.