Oficjalnie: Decyzje kadrowe w żużlowym klubie z Wrocławia

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-11-02 20:40 | Zmodyfikowano: 2023-11-02 20:40
Oficjalnie: Decyzje kadrowe w żużlowym klubie z Wrocławia - fot. wts.pl
fot. wts.pl

1 listopada w żużlu otworzyło się okienko transferowe. Tym samym kluby oficjalnie mogą już informować o uzgodnionych znacznie wcześniej transferach, czy podjętych decyzjach kadrowych. 

W czwartek WTS ogłosił rozstanie z Piotrem Pawlickim. Pozyskany z Unii Leszno 28-latek w ekipie Betardu Sparty spędził jeden sezon. Wystąpił w 19 meczach wicemistrzów Polski, zdobywając w nich 134 punkty i 14 bonusów. O jego rozstaniu z wrocławskim klubem mówiono już od dwóch miesięcy. W przyszłym sezonie Pawlicki ma jeździć w ekipie beniaminka PGE Ekstraligi - Falubazie Zielona Góra. 

To nie jedyne pożegnanie w Sparcie po sezonie 2023. Klub opuszcza odpowiedzialny za szkolenie młodzieży Rafał Okoniewski, który w nadchodzących rozgrywkach będzie 1. trenerem Unii Leszno, Piotr Mikołajczak (menedżer ds. sportowych) oraz mechanik Robert Ruszkiewicz.

Ponadto do swojego macierzystego klubu (GKM Grudziądz) z wypożyczenia powraca junior Kevin Małkiewicz, natomiast inny z młodzieżowców Betardu Sparty Mateusz Panicz ogłosił niedawno, że zawiesza karierę.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.