Tajniki charakteryzacji filmowej zostaną odtajnione

Ewa Zając, MC | Utworzono: 2024-05-22 10:49 | Zmodyfikowano: 2024-05-22 10:50
Tajniki charakteryzacji filmowej zostaną odtajnione - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Szkolenie jest bezpłatne. -Odbywać się będzie na dwóch poziomach - dla poczatkujących i zaawansowanych - mówi Diana Dąbrowska z wytwórni. -Zarówno w jednym, jak i w drugim wydaniu zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja. I na podstawie nadesłanych zgłoszeń, to właśnie bohater tych warsztatów czyli naprawdę doświadczony człowiek, który już pół życia spędził w branży filmowej, czyli Cezary Kostrzewski wybierze ludzi, z którymi będzie współpracował.

Pod okiem znanego charakteryzatora Cezarego Kostrzewskiego, który pracował przy wielu produkcjach filmowych, serialach i teledyskach, uczestnicy nabędą umiejętności, które mogą się przydać także w codziennym życiu - mówi Diana Dąbrowska z działu edukacji wytwórni. -Dobrze postarzyć kogoś, albo posiwieć, odmłodzić to jest sztuka, która może wykraczać poza świat filmu. Nie każdy z nas ma magików w rodzinie, wiec trzeba jakoś uczyć się to robić. Kino jest sztuką iluzji, warto mieć taki element kina w codziennym doświadczeniu.

Chętni mogą zgłaszać się przez formularz zamieszczony na stronie www.wffwroclaw.pl Warsztaty dla poczatkujących odbędą się w terminie 5-7 czerwca, a dla zawansowanych w dniach 12-14 czerwca.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.