G'mrice Davis zamienia Wrocław na Poznań
RW
|
Dzisiaj, 09:45

Amerykańska podkoszowa rozegrała w Ślęzie 29 spotkań
fot. Ślęza Wrocław
G'mrice Davis w Ślęzie Wrocław rozegrała 29 ligowych spotkań, w trakcie których notowała średnio 17.9 punktu i 9.9 zbiórki na mecz. Amerykańska podkoszowa została wybrana do najlepszej piątki sezonu zasadniczego Basket Ligi Kobiet.
Dla 30-letniej środkowej to powrót do klubu z Poznania. Koszykarka z USA występowała już w tym klubie w sezonie 2020/21.
PRZECYTAJ RÓWNIEŻ: Siatkówka plażowa: Kaczmarek i Taudul drudzy w Karpaczu
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Speed
2026-06-23 13:21:22 z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Odpowiedz
Wielka szkoda. Teraz jeszcze słyszę, że klub chce przedłużyć kontrakt z Vihmane, więc chyba zapowiada się wersja oszczędnościowa, ponieważ ta pani nie błyszczała w ubiegłym sezonie a zablokuje miejsce dla obcokrajowca. Medal się oddala.
zgłoś do moderacji
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
