Rolkarze przejęli Wrocław. Pojawili się między innymi przy NFM-ie

Rolkarze przejęli nocą Wrocław.
Fot. Dawid Dettlaff
Nocny przejazd rolkarzy ulicami Wrocławia. Jak podkreśla organizator wydarzenia, Nikita, głównym celem nocnego przejazdu było popularyzowanie jazdy na rolkach:\
- Promujemy tym jazdę na rolkach, bo cały yellow team, czyli ekipa zabezpieczenia, jesteśmy pasjonatami rolek i przejeżdżamy rocznie po kilka tysięcy kilometrów. W 2025 roku w 17 osób nakręciliśmy dwa okrążenia wokół ziemi, jeżeli chodzi o łączną ilość kilometrów. My jeździmy do pracy, z pracy, nawet do paczkomatu to zakładamy rolki i właśnie promujemy ten obecnie niszowy sport.
Informacje o nadchodzących bezpłatnych rolkarskich wydarzeniach znaleźć można na stronie internetowej organizatora - Urban Dingoes.
ZOBACZ TEŻ: Politechnika Wrocławska na drugim miejscu w Polsce. Aż 16 naukowców ze stypendiami
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

