Koszykarki CCC Polkowice znów przegrały w Krakowie

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-04-02 20:07

Po pierwszym meczu przegranym 54:78, drugie spotkanie tych drużyn także zakończyło się porażką CCC 50:59.

Początek meczu należał do Wisły, która po pięciu minutach prowadziła 11:6. Zespół CCC ruszył do odrabiania strat i po kolejnej minucie przegrywał już tylko 10:11, a na dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty wyszedł na prowadzenie 16:13. Do końca tej części gry punkty zdobywała już tylko Wisła i po dziesięciu minutach prowadziła 19:16.

Po siedmiu minutach drugiej kwarty zespół z Polkowic przegrywał 26:32. Niestety do końca kwarty punkty zdobywała tylko Wisła i po dwudziestu minutach gry drużyna CCC przegrywała 26:39.

Trzecia kwarta była wyrównana, a obie drużyny miały problem ze skutecznością. Ostatecznie Wisła w tej części zdobyła tylko dziewięć punktów, a drużyna CCC osiem i na dziesięć minut przed końcem meczu zespół z Krakowa prowadził 48:34.

W ostatniej części meczu drużynie z Polkowic udało się odrobić część strat, ale zespół Wisły kontrolował spotkanie i ostatecznie wygrał 59:50.

W rywalizacji do trzech zwycięstw Wisła prowadzi 2:0. Kolejny mecz w przyszłą sobotę w Polkowicach.