Cztery gole i remis. Sparing Zagłębia z Pogonią (ZOBACZ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-07-02 05:14

Na Stadionie Leśnym gole padały w końcówce pierwszej i na początku drugiej połowy. Pierwszy do siatki trafił Mateusz Matras i od 41 minuty Pogoń prowadziła 1:0. Wyrównał tuż przed przerwą z rzutu karnego Michal Papadopulos.

Następnego gola także strzeliło Zagłębie. Problem jednak w tym, że Maciej Kowalski-Haberek w 55 minucie skierował piłkę do własnej siatki. „Miedziowi” pozbierali się szybko bo już po w następnej akcji Miłosz Przybecki strzelił na 2:2.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:2 (1:1)

Zagłębie Lubin: Konrad Forenc - Aleksandar Todorovski (46' Adrian Rakowski), Ľubomír Guldan (46' Maciej Kowalski-Haberek), Maciej Dąbrowski (46' Jarosław Jach), Jarosław Jach (33' Krzysztof Janus; 73' Konrad Andrzejczak) - Arkadiusz Woźniak (46' Miłosz Przybecki), Jakub Tosik (46' Filip Jagiełło; 73' Paweł Żyra), Łukasz Piątek (46'Jarosław Kubicki), Michal Papadopulos (46' Eryk Sobków), Łukasz Janoszka (46' Karol Żmijewski) - Krzysztof Piątek (46' Sebastian Bonecki).

Pogoń Szczecin: Dawid Kudła - Sebastian Rudol (60’ Dominik Kun), Jarosław Fojut, Jakub Czerwiński (71' Sebastian Murawski), Ricardo Nunes (60' Karol Danielak) - Adam Frączczak, Mateusz Matras (46' Edenilson), Takafumi Akahoshi (76' Michał Walski), Rafał Murawski (69' Robert Obst), Takuya Murayama (46' Mateusz Lewandowski) - Łukasz Zwoliński (60' Jakub Okuszko)