Rekord Centrum Stworzone dla Zdrowia

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-05 17:22 | Zmodyfikowano: 2015-08-05 17:23
A|A|A

Dziś, 4 sierpnia, pani Janina ze Świdnicy jako 10 000 osoba odwiedziła Centrum Stworzone dla Zdrowia, które od 4 lipca gości we Wrocławiu na Placu Nowy Targ.

Z tej okazji Pani Janina otrzymała zdrową niespodziankę. Aby osiągnąć taki wynik, wystarczył jedynie miesiąc funkcjonowania Centrum w mieście. Dziennie to niezwykłe miejsce odwiedza ok. 350 osób. Wrocławianie pobili frekwencję z poprzedniej edycji z Gdańska, gdzie 10 000 osoba odwiedziła Centrum po 44 dniach funkcjonowania.


Centrum Stworzone dla Zdrowia to nowoczesna przestrzeń, która skupia przełomowe narzędzia i technologie odkrywające sekrety ludzkiego organizmu. Jest to unikalne miejsce, w którym każdy człowiek może  bezpłatnie dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu oraz zdrowia. Jego celem jest zainspirowanie ludzi do zdrowszego życia i skłonienie Polaków do refleksji na temat własnego zdrowia.


Centrum Stworzone dla Zdrowia czynne jest codziennie od 10.00  do 20.00, a korzystanie z niego bezpłatne. Co weekend, aż do 30 sierpnia Centrum oferuje szereg aktywności dodatkowych, m.in.: zajęcia Zumby, wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, warsztaty motywacyjne oraz kulinarne.
Więcej informacji na temat bieżących wydarzeń w Centrum Stworzone dla Zdrowia znajduje się na stronie www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum w zakładce kalendarz wydarzeń.


Informacje na temat bieżących wydarzeń w Centrum Stworzone dla Zdrowia znajdują się na stronie: www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum w sekcji Kalendarz Wydarzeń.

Więcej informacji o Centrum na:
www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum
Facebook

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama