Drużyna biegowa Radia Wrocław przebiegła 30 kilometrów

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-02-28 18:05 | Zmodyfikowano: 2016-02-28 18:05
A|A|A

fot. Pro-Run

300 osób sprawdzało dziś swoją formę i kondycję na ścieżce biegowej Między Mostami we Wrocławiu. Uczestnicy 5 razy pokonywali 6-kilometrową pętlę po nadodrzańskich wałach. Nie zabrakło reprezentantów naszej rozgłośni. Najszybszy z teamu biegowego Radia Wrocław był tradycyjnie Mateusz Lipiński. Mateusz przebiegł swoje 30 kilometrów, a potem jeszcze kilka dotrzymując towarzystwa na ostatnich metrach trasy kolejnym biegaczom z radiowej ekipy. Dzięki jego pomocy i dopingowi wyniki Piotra Pietraszka, Kasi Pawlak, Ani Skupień i Krzysztofa Znamirowskiego i Basi Wawrzyniak, były o kilkanaście sekund lepsze. Choć nie czasy były tu najważniejsze, ale przebiegnięty treningowo dystans.

Szczególne powody do zadowolenia miała Ania Skupień, która po raz pierwszy w życiu pokonała 30-kilometrową trasę. O sporym pechu może mówić natomiast Krzysztof Znamirowski, który sporo czasu na mecie stracił przez poszukiwanie zgubionych w trawie...kluczyków samochodowych.

POSŁUCHAJ:

20 marca w tym samym miejscu, czyli na ścieżce "Między mostami" odbędzie się radiowa impreza biegowa. Tym razem zapraszamy wszystkich na Bieg Wiosenny na dystansie 6 km. Zapisy na stronie internetowej biegamy.radiowroclaw.pl


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama