Policjanci, którzy łapali bombiarza u wojewody [ZDJĘCIA]

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-06-02 14:24 | Zmodyfikowano: 2016-06-02 14:24
Policjanci, którzy łapali bombiarza u wojewody [ZDJĘCIA] - mat. policji
mat. policji

Dzisiaj rano, w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli m.in. Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorujący pracę pionu kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego inspektor Piotr Leciejewski oraz policjanci wyróżnieni przez wojewodę za działanie i zaangażowanie w zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego w autobusie 145 we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przyznał nagrody 5 funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Podziękowania i informację o nagrodzie, 1 czerwca 2016 r. z rąk wojewody, w imieniu wyróżnionych, odebrał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do rozmowy z nagrodzonymi policjantami i osobistego przekazania im podziękowań przez wojewodę. Funkcjonariusze odebrali gratulacje w obecności swoich przełożonych.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.