Life After Live! Wtorek 5 lipca , 20.00 - 23.00, zaprasza: Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2016-07-05 19:06 | Zmodyfikowano: 2016-07-05 11:41
A|A|A

Sobotni pożegnalny koncert Black Sabbath, niedzielny występ Iron Maiden i przede wszystkim dopiero co zakończony Open'er Festival sprawiają, że letni sezon koncertowy w Polsce otwarty został z bardzo wysokiego C! A to przecież nie dość atrakcji, przed nami jeszcze m.in. Colours of Ostrava czy też katowicki OFF Festival.

To już za chwilę, dziś jednak wspomnimy dopiero co zakończone wydarzenia. O ile metalowe granie – dopracowane w warstwie muzycznej i wizualnej do ostatniego szczegółu – nie zaskoczyło, o tyle Open'er Festival 2016 już tak. W końcu David Bowie zaszczycił swą obecnością festiwal, i to dwukrotnie, choć raz zupełnie niezauważony. Cedric Bixler Zavala wygrał w kategorii najwyżej skaczących frontmanów, a ku własnemu zdumieniu, Jenny Beth z Savages, pozbyła się na scenie odzienia wierzchniego.

Muzyka? OK. Zdziwienie kilkuminutową owacją – własne i Micka Harveya – nałożyło się na jedyny bis, który PJ Harvey dała podczas swej obecnej trasy koncertowej! I między innymi o tym, co ciekawego działo się na Open'er Festival 2016, mówić i słuchać będziemy do 23.

Słuchajcie www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama