Koszykarki CCC zdobyły brąz mistrzostw Polski [ZOBACZ]

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2017-04-23 21:33 | Zmodyfikowano: 2017-04-23 22:59

Już pierwsza kwarta pokazała, że zespół CCC będzie miał zdecydowaną przewagę. Polkowiczanki prowadziły po 4 minutach 15:5, a po 10. minutach wygrywały 27:14.

W drugiej części było podobnie. Zespół CCC świetnie spisywał się w ataku, wygrał tę część 20:10 i po 20 minutach prowadził 47:24.

Po przerwie zespół Artego starał się odrabiać straty, ale doskonale dysponowane polkowiczanki w pełni kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. W czwartej kwarcie zawodniczki CCC nadal skutecznie rozbijały ataki gospodyń, a także konsekwentnie rozgrywały akcje w ataku. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną CCC 77:56.

Nie mogę być zadowolona po takim meczu. Popełniłyśmy za dużo błędów. CCC zasłużyło na wygraną. Dziś dziewczyny z Polkowic były lepsze w każdym elemencie – skomentowała po meczu Martyna Koc z Artego.

Mamy brązowy medal. Dziś zagrałyśmy dobry mecz. Cieszymy się z tego, że udało nam się zakończyć serię 3:0 – powiedziała kapitan CCC Valeriya Musina.

Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice 56:77 (14:27, 10:20, 14:10, 18:18)

Artego: Reid 15, Szczechowiak 11, Koc 10, Szybała 6, Stallworth 4, Międzik 3, Mosby 3, , Suknarowska 2, Niedźwiedzka 2, Kocaj 0, Kuczyńska 0.

CCC: Gajda 14, Ortiz 14, W. Musina 11, Leciejewska 10, Harrison 8, Stankiewicz 7, Gala 7, R. Musina 5, Rezan 1, Światowska 0, Idziorek 0, Urbaniak 0.