Kultura DAB+ Muzyka, poniedziałek 16-20, Marta Malinowska i Maciek Przestalski

Maciek Przestalski, Marta Malinowska | Utworzono: 2017-06-27 14:08 | Zmodyfikowano: 2017-06-27 14:12
A|A|A

Tegoroczna odsłona Eklektik Session Architexture odbędzie się na początku października. Zanim jednak poznamy pełny program tegorocznej odsłony, czeka nas weekend zapowiadający - Before Eklektik Session 2017 - o którym chwilę po 16:00 opowiedzą Julia Bartosz i Radek Bond Bednarz.


Chwilę po 17:00 rozpoczęliśmy rozdawanie naszych nagród - EMOCJI. W kategorii muzyka rozrywkowa nominowani byli Kaman/Konikiewicz, Ania Kłys, Bartłomiej Kot i EABS. I to właśnie ci ostatni zdobyli Emocje w kategorii muzyka rozrywkowa.

Posłuchaj całej rozmowy:


Odwiedziła nas Karolina Artymowicz - młoda wokalistka, która niedawno stała się rozpoznawalna za sprawą jednego z telewizyjnych talent show. Śpiewa jednak od dawna, a teraz stawia na karierę solową. A na ukulele daje mały koncert.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

A za nieco ponad tydzień rusza Slot Art Festival - pięciodniowa impreza gromadząca w Lubiążu koło Wrocławia kilka tysięcy młodych, twórczych osób. W tym roku na dużej scenie usłyszymy m.in. Mikromusic, Grubsona, xxanaxx, Pablopavo i Ludziki, oraz mnóstwo innych, ciekawych zespołów na scenach spontanicznych, o czym mówi Gosia Jankowska.Bądź na bieżąco i zajrzyj na https://www.facebook.com/rwkultura/.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
http://www.radiowroclawkultura.pl/ albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama