World Games: Gdzie i kiedy startują Polacy? [30 lipca]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-07-30 13:20 | Zmodyfikowano: 2017-07-30 13:47
A|A|A

Ostatniego dnia igrzysk jedyne medalowe szanse mamy w muaythai. W Hali Orbita walki rozpoczynają się od 11:10. Na dzień dobry o brąz rywalizować będzie Gabriela Kuzawińska z Janet Todd z USA. O 11:40 o trzecie miejsce walczyć będzie Oskar Siegert. Rywalem Polaka jest Ahmad Ondash z Libanu. Trzecim z naszych reprezentantów w drodze po najniższy stopień podium jest Rfał Korczak, który o 12:10 zmierzy się z Mikitą Shostakiem z Białorusi. Wisienką na torcie będzie ostatni pojedynek dnia. O złoto powalczą Łukasz Radosz i Ukrainiec Oleh Pryimachov.

Co poza tym dzieje się dziś na The World Games? Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią zawodniczki lacrosse. Już o 9:00 Polki zagrają z Japonkami o piąte miejsce w turnieju. Później mecze medalowe w tym finał USA - Kanada. Areną zmagań jest Stadion Oławka.

Dziś poznamy tez mistrzów unikoheja. W hali WKK przy Czajczej o 11:00 mecz o brąz, Finladnia - Czechy, a o 14:30 finał Szwajcaria - Szwecja.

Trzecim sportem zespołowym jest kajak polo. Tu nie znamy jeszcze drużyn, które wystąpią w spotkaniach o podium bo najpierw będą miały miejsce półfinały. To już od 9:00 przy pływalni Orbita. Z kolei o 12:20 mecz o piąte miejsce w turnieju mężczyzn, Polska - Nowa Zelandia

Żadnego Polaka nie ma już w łucznictwie, gdzie zostaną rozdane ostatnie medale w malowniczej scenerii pergoli Hali Stulecia. Początek o 10:00.

W Sali Kongresowej tego obiektu, od tej samej godziny walka o złote medale w snookerze i bilardzie. Także bez biało-czerwonych.

Ostatnią dyscypliną bez naszych reprezentantów będzie przeciąganie liny. Rywalizacja rozpocznie się o 12:00 na Polach Marsowych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama