Wyzwiska przed domami Władysława Frasyniuka i Rafała Dutkiewicza

Elżbieta Osowicz, el | Utworzono: 2017-07-30 19:32 | Zmodyfikowano: 2017-07-30 19:28
A|A|A

Fot: E. Osowicz

Manifestujący nazywają siebie "Ruchem oburzonych". Z megafonami przekonywali przed domem legendy Solidarności, że mieszka tam zdrajca narodu. Zbulwersowani sąsiedzi szybko zareagowali na te słowa:

Po kilkudziesięciu minutach okoliczni mieszkańcy rozeszli się do swoich domów, manifestanci nadal krzyczeli "złodzieje". Policja nie musiała interweniować. Potem demonstrujący przenieśli się przed dom prezydenta Wrocławia. - My, prawdziwi Polacy, będziemy walczyć - podkreślali, dodając, że już szykują kolejne protesty. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Bres
2022-08-07 20:13:41
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Frasyniuk i dutkiewicz to 2 pijawki wysysajace krwawice z wroclawiakow i wroclawia. W dodatku to byle jacy polacy dzialajacy przeciw krajowi
~Andzia
2021-08-26 21:16:44
z adresu IP: (98.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
Syndrom sztokcholmski, komuchy trzymali jego i sie zaklchal czego daje wyraz
~oliwa
2021-08-23 09:49:26
z adresu IP: (185.80.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ten.Frasyniuk.to.kawal.s....ysyna.jakateg.wy.go.macie.glupi.sasiedzi.za.patryjote.to.zbrodniarz.po.komunistyczny.h.j
~xdc
2017-08-03 09:48:08
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 2
czy nie moznaby się pogodzić ???? Czy jedni i drudzy nie mogliby podać sobie reke?? wybaczyć sobie . czy trzeba się az tak nienawidzieć ???? Po co ???? zycie jest takie krótkie . Czy warto tracić czas na zwalczanie samych siebie ??? ZGODA BUDUJE NIEZGODA RUJNUJE.
~MarkX
2017-08-02 12:03:08
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 6
Kto sieje wiatr - zbiera burzę. Zachciało się Frasyniukowi udawać "wodza antyPiSowskiej rewolucji", zachciało mu się robić kontrmanifestacjie pod Pałacem Prezydenckim, no to teraz ma za swoje. Myślał, że się zadekuje na wsi i nikt go nie znajdzie? NIc bardziej błędnego. A swoją drogą co mu nagle odbiło, żeby iść ramię w ramię z UBywatelami RP, ze szKODnikami i resztą tych zidiociałych sierot po PRLu? Czyżby miało się okazać, że Władek, podobnie jak Bolek, też był jakimś TW? Dobrze pamiętamy, że w czasach pierwszej Solidarności to był zwykły, biedny robotnik, a potem nagle zrobił się z niego wielce majętny biznesmen. Znalazł garnek złota na działce, czy może "towarzysze" pomogli w zamian za usługi?
~Polak
2017-07-31 17:42:11
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -7
do rybaka - celowo z małej litery - ty zacznij lepiej płacić swoje długi, bo nawet karki ci w pewnym momencie nie pomogą. PAMIĘTAJ! DŁUG TO RZECZ ŚWIĘTA RYBA! PAMIĘTAJ!!!!!!!!!!!!!! Wrocławskim i nie tylko wrocławskim dziennikarzom proponuję zająć się długami ryby, a jest ich duuuuuuuużo!
~Grzegorz
2017-07-31 07:46:34
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -6
Fajny się obozowi rządowemu trafił obrońca. Niech Jaras lepiej uważa i odcina się od takich kreatur.
~wyjątkowa
2017-07-31 07:22:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
to creatura
~wrocławianin
2017-07-31 06:56:55
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 5
Kodziarze przekroczyli pewną granicę i teraz mają efekty. Dobrze im tak!
~Skellen
2017-07-31 06:20:04
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 16
Nie popieram takich akcji, gdyż sfera prywatności powinna być święta. Cóż, jednak kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Poszli na udry totalne, więc mają co chcieli. Szczują ludzi by chodzili protestować pod dom Jarosława, muszą się liczyć z podobnymi akcjami pod adresem przywódców, czy raczej wichrzycieli opozycji totalnej. Każdej akcji towarzyszy kontrakcja. Proste.
~Jacek
2017-07-31 01:56:39
z adresu IP: (76.123.xxx.xxx)
Ocena: -9
Problemem jest to ze zakonspirowani faszysci i kolaboranci uzywaja narodowych symboli . Przynajmniej mozna ich rozpoznac po blachach.
~Wladek F
2017-07-30 22:19:54
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 15
jestem sasiadem Wladka ale nigdy bym go nie bronil bo jest szują . Dlatego chetnie przylaczylbym sie do protestujacych ale nie chce zeby Wladek pozniej sie mscil na mojej rodzinie wiec nie wychodzilem . A to msciwy czlowiek. Popieram protestujacych . Dutkiewicza nie znam osobiscie wiec nie wiem co to za tym ale chyba tez spod ciemnej gwiazdy
~Jola
2017-07-30 20:51:18
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie wsadzajcie wszystkich sąsiadów do jednego wora z resztą. Nie wszyscy sąsiedzi tam byli i bronili zdrajców i na pewno nie będą nigdy.