Radosław Hyży o meczu Śląsk - Kotwica [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-11-05 07:30 | Zmodyfikowano: 2017-11-05 07:30

Śląsk miał praktycznie wygrany mecz. Do przerwy prowadził z Kotwicą Kołobrzeg 43:27. Druga połowa należała już jednak do gości. W końcówce niemal co akcję mieliśmy zmianę wyniku. Jeszcze na 51 sekund przed końcem zagraniu najlepszego tego dnia Macieja Krakowczyka (25 pkt.) Śląsk prowadził 73:70. Cztery ostatnie punkty w tym spotkaniu zdobyli jednak goście.

O przyczynach porażki, ale także o pozytywnych stronach spotkania z Kotwicą rozmawialiśmy po meczu z trenerem Śląska, Radosławem Hyżym:

Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 73:74 (21:16, 22:11, 14:27, 16:20)

Punkty dla Śląska: Krakowczyk 25, Grzeliński 10, Dziewa 9 (11 zbiórek), Jakubiak 9, Michałek 7, Bluma 6, Mroczek-Truskowski 3, Musiał 2, Pławucki 2

Punkty dla Kotwicy: Bodych 20, Pawłowski 16, Dzierżak 16, Suliński 8, Grujić 6, Neumann 5, Bodych 3