Siatkarki Impelu podejmą sąsiada z tabeli ekstraklasy

Piotr Pietraszek/Impel Wrocław | Utworzono: 2018-01-27 09:30 | Zmodyfikowano: 2018-01-27 07:49

Dla siatkarek Impelu ubiegłotygodniowa przegrana w Pile była szóstą ligową porażką z rzędu. Sobotni mecz z sąsiadującym z wrocławiankami Pałacem wydaje się być dobrym momentem na zakończenie fatalnej serii.

Motywacji po stronie drużyny Marka Solarewicza nie zabraknie. Wrocławianki będą z pewnością chciały się także zrewanżować za przegraną w pierwszej rundzie. W dobrej dyspozycji jest Tamara Gałucha, która ostatnio dobrze wywiązywała się z roli atakującej i przyjmującej. Zespołowi Impelu skrzydeł powinien dodać powrót do składu, po niedawnych problemach zdrowotnych, Julii Szczurowskiej.

Naprzeciw siatkarek z Wrocławia staną doświadczone zawodniczki, z Magdaleną Mazurek na czele. Podopieczne trenera Makowskiego dobrze rozpoczęły sezon, jednak wraz z upływem czasu ich gra straciła na jakości. W ostatnim czasie bydgoszczanki wygrały jednak ważny mecz z Legionovią, poprawiając tym samym, choć na chwilę, humory swoim kibicom.

Mecz 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet: Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu – Laskowicach.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.