Jacek Sutryk kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia. Michał Jaros rezygnuje

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2018-08-13 09:40 | Zmodyfikowano: 2018-08-13 09:44
A|A|A

zdjęcia: Andrzej Owczarek

- Dziś najważniejsze to pokazać, że jesteśmy razem i zjednoczeni w tej naszej wspólnej walce. A jest to również walka o Polskę i demokrację - mówił dziś we Wrocławiu Grzegorz Schetyna.

- Mam nadzieję, że we wrześniu okaże się, że był to dobry ruch i pokazaliśmy, że jednoczymy w tej walce różne środowiska i poparcie płynie do nas z różnych stron - mówiła Lubnauer.

CZYTAJ: Kazimierz Michał Ujazdowski: Nie będę ubiegał się o urząd prezydenta Wrocławia

Jacek Sutryk z kolei dodał, że jego priorytetem będzie zmiana na lepsze. - Zależy nam wszystkim na rozwoju tego wyjątkowego miasta. Dziś jak wszyscy tu stoimy, łączy nas myślenie prodemokratyczne i prosamorządowe - mówił Sutryk.

Jednocześnie z ubiegania się o najwyższe urzędnicze stanowisko w mieście zrezygnował poseł Michał Jaros, który także zdecydował się poprzeć kandydata sygnowanego przez obecnego prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. - Dziś musimy się łączyć a nie dzielić. Dlatego tu jestem i proszę: głosujcie na Jacka Sutryka. - Dziękuję Michale za to, że już niedługo będziemy, mam nadzieję, mieli okazję wspólnie zmieniać nasze miasto na lepsze - powiedział z kolei Sutryk.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2018-08-14 11:33:03
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ze Schetyny tak jak z kota zostanie tylko uśmiech, który też zniknie. NIE! Nigdy więcej Dutkiewicza! NIE dla Sutryka. Sutryk to Dutkiewicz Bis.
~Satyryk?
2018-08-14 01:26:15
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 18
Ten Swetru Sutryk , LPG ?różowy Lampart ? Czosnkowy fetor
~Milicja Obywatelska
2018-08-14 01:17:56
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 17
Zamieniona w Koalicję Obywatelską
~Woj
2018-08-13 21:01:29
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 25
Wrocław zasługuje na kogoś lepszego niż urzędnik z układu. Mając taki wybór oddam głos na Mirosławę.
~Wrowidz
2018-08-13 17:36:40
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 8
Spie..am do Rzeszowa.
~tomek
2018-08-13 15:57:42
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 17
Schetyna do Jarosa - młody jesteś jeszcze się zdążysz nachapać ;).
~Mydełko Fa
2018-08-13 14:40:46
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 27
Totalniaki mają pełne gacie ze strachu przed porażką w wyborch samorządowych. Dutkiewicz (Sutryk), Lubnauer i Schetyna to nic innego jak paniczna obrona koryta. Całe szczęście, że wrocławianie mają dość Nowośmiesznych, POlszewików, Dupkiewiczów, UBywateli i KODerastów. Kończy się czas "wrocławskiego układu zamkniętego". PS. Schetyna vel Shrek-Widelec wydymał Chybicką, Ujazdowskiego i Jarosa. Wrocławskie jaja po platformersku.
~Mietek Krzyki
2018-08-13 13:17:51
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: -5
A miałem głosować na Jarosa. Teraz nie mam kandydata, bo na Sutryka i PiS na pewno nie zagłosuję. No cóż. Czas pokaże.
~oburzony
2018-08-13 13:15:50
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: 15
Panie Jaros, miałem nadzieję, że ma pan prawdziwy pomysł na zmianę, a nie zmianę jedynie Dutkiewicza na Sutryka który będzie na jego smyczy jak Miedwiediew na smyczy Putina. Myślałem, że zostanie pan wierny ideałom które pan wszem i wobec głosił. a pan się sprzedał za stanowisko wiceprezydenta. przecież Sutryk jak wygra to zniszczy wszystkich którzy mają aspiracje na prezydenturę, bo marzą mu się 4 kadencje jak Dutkiewiczowi. Przecież on pana odsunie przy pierwszej okazji tak jak Tusk zrobił a Rokitą, Płażyńskim, Gilowską, Schetyną. Myślałem że jest Pan rozsądniejszy. A pan się po prostu sprzedał.
~Koza
2018-08-13 12:44:39
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: 8
Ani Dutkiewicz ani PiS. Czy Wrocławiem nie mógłby rządzić ktoś normalny?
~ciekawy
2018-08-13 12:43:04
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: 26
jak to jest. niech ktoś mi wytłumaczy. "Dziękuję Michale za to, że już niedługo będziemy, mam nadzieję, mieli okazję wspólnie zmieniać nasze miasto na lepsze - powiedział z kolei Sutryk". To znaczy że przez 16 lat Dutkiewicz który wspiera Sutryka nie był w stanie rozwiazać problemów Wrocławia. Więc co w taki m razie jest warte jego poparcie?
~x300
2018-08-13 12:13:41
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 36
złodziejom z PO mówimy stanowcze pa pa
~Adios
2018-08-13 12:07:07
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -16
Była Mirka nie ma Mirki ????
~Kar
2018-08-13 11:34:27
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 22
Dobrze to okreslili żeby wygrać z pis a nie po to aby Wrocław miał dobrego prezydenta. Będzie kontynuacją beznadziejnego Dutkiewicza.wroclawianie wybierzmy niezależnego wbrew politykom i sprzedajnym mediom
~Jan
2018-08-13 11:30:27
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -24
Drodzy pisowcy, pora abyście przenieśli się tam gdzie wasze miejsce, tzn. na śmietnik historii. Brawo Koalicja Obywatelska!
~Miroslawa
2018-08-13 11:29:43
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -16
Cześć tu Mirka Rozecka głosujcie proszę na Jacka. Ja już nie mam szans i nie warto tracić głosu. Wygra lepszy i będzie to Jacek a ja zejdę do podziemia i będę produkowała undergroundowe nalewki z malin.
~IRYD
2018-08-13 11:22:41
z adresu IP: (178.23.xxx.xxx)
Ocena: 21
13-sty okazał się pechowym dla Wrocławia, ta kandydatura to kpina z mieszkańców. Czekamy na odpowiedniego kandydata, który coś zmieni. To bractwo już zbyt mocno przyspawało się do stołków i podpiszą nawet pakt z diabłem, by się utrzymać przy władzy - co właśnie obserwujemy... Ci ludzie do tej pory nie radzili sobie z zarządzaniem miastem, nie sprawdzili się i nie gwarantują niczego dobrego w przyszłości.
~wroclofuj
2018-08-13 10:24:14
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 5
te wybory to będzie wybór między złem i innym złem. Plan A jak absurd i plan B jak bzdura...
~Filip
2018-08-13 10:14:50
z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Ocena: 32
Ekipo Dutkiewicza i Schetyny, już dość się we Wrocławiu skompromitowaliście. Dajcie mieszkańcom spokój!
~lon
2018-08-13 09:48:50
z adresu IP: (155.133.xxx.xxx)
Ocena: 24
hmm dziwne -zmiana na lepsze wkoncu ten Pan Jacek Sutryk byl- jest jednym z ludzi Dutkiewicza, a wiec przyznaje sie do bledow-to po co zmieniac na Pana Jacka skoro bedzie to samo.
~Andreas
2018-08-13 09:44:27
z adresu IP: (178.212.xxx.xxx)
Ocena: 15
PO już nie długo za kratami skończy swój ''żywot''. A Grzesiu ? już szykuje sobie drogę ucieczki.